Kečup BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,9
590 hodnotení

Super chutne

Tak toto je teda riadny prepadák . Chutí ako pretlak z konzervy. Toto nie je kečup

Lepší kečup sme nemali - aj moje dieťa si ho pýta

TOP chuť tohto kečupu

Najlepší kečup aký som jedla!! Veľmi hustý a chutný.

Výborný 👌 plná rajčinová chuť

Nakupujem pravideľne, chutí nám

Perfektná chuť, ktorú schvaľujú aj moje deti.

Chuťovo oveľa lepší ako verzia bez cukru. Plusom je balenie do sklených flašiek - škoda že iba malá gramáž. Menšia nevýhoda je použitie škrobu, ktorý tam je úplne zbytočný

Bolo to organické a čerstvé, ale chýba mu potrebná sladkosť.

Zobraziť všetkých 34 recenzií