– vysoký obsah mäsa, bez dusitanov, bez stabilizátorov, bez umelých konzervantov
100 g
86
Hodnotenie 4.7/5, 86 recenzií
2,99 €
(2,99 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Natural 140 g
284
Hodnotenie 4.6/5, 284 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Údená paprika 140 g
215
Hodnotenie 4.5/5, 215 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Sardinkový krém
– 61 % sardiniek lovených na otvorenom mori, bohaté na tuky, v extra panenskom olivovom oleji
75 g
21
Hodnotenie 4.5/5, 21 recenzií
2,29 €
(3,05 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Kari 140 g
76
Hodnotenie 4.6/5, 76 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Pečená cibuľka 140 g
163
Hodnotenie 4.5/5, 163 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Nátierka zo sušených paradajok
– prémiová nátierka zo sušených paradajok a extra panenského olivového oleja, doplnená o exotické kapary, jemne korenená pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
14
Hodnotenie 4.5/5, 14 recenzií
4,99 €
(2,94 € / 100 g)
Karí pasta
Červená 100 g
21
Hodnotenie 4.6/5, 21 recenzií
4,99 €
(4,99 € / 100 g)
Karí pasta
Žltá 100 g
16
Hodnotenie 4.9/5, 16 recenzií
4,99 €
(4,99 € / 100 g)
Karí pasta
Zelená 100 g
8
Hodnotenie 4.8/5, 8 recenzií
4,99 €
(4,99 € / 100 g)
Dočasne vypredané
Tuniakový krém
– 61 % mäsa z voľne loveného pruhovaného tuniaka, jemná chuť aj konzistencia
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.