– výhodné balenie olejov a omáčok v sprejoch, ľahké dávkovanie, z prémiových ingrediencií
29,30 €
Pôvodná cena: 34,45 €
-2 %
Akcie týždňa
Kečup bez pridaného cukru
– iba zo 7 prírodných ingrediencií, tradičná remeselná výroba, mäkká štruktúra, bez konzervantov
310 g
157
Hodnotenie 4.6/5, 157 recenzií
1,83 €
Pôvodná cena: 1,87 €
(0,59 € / 100 g)
Kečup bez pridaného cukru
– iba zo 7 prírodných ingrediencií, tradičná remeselná výroba, mäkká štruktúra, bez konzervantov
470 g
157
Hodnotenie 4.6/5, 157 recenzií
2,79 €
(0,59 € / 100 g)
Horčica
– plnotučná, bez chemickej konzervácie, z neodtučnených semienok
350 g
183
Hodnotenie 4.8/5, 183 recenzií
1,69 €
(0,48 € / 100 g)
Kečup BIO
– plný BIO paradajok a s nižším obsahom cukru
480 g
163
Hodnotenie 4.8/5, 163 recenzií
3,59 €
(0,75 € / 100 g)
Paradajkové sugo BIO
– omáčka zo šťavnatých talianskych paradajok, s extra panenským olivovým olejom
S bazalkou 180 g
575
Hodnotenie 4.9/5, 575 recenzií
2,79 €
(1,55 € / 100 g)
Pesto BIO
– z poctivo pestovaných talianskych ingrediencií, ručný zber, bez konzervantov
Verde 130 g
135
Hodnotenie 4.9/5, 135 recenzií
3,99 €
(3,07 € / 100 g)
Paradajková omáčka BIO
– plná chuť cherry paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez konzervantov
Bazalka 250 g
64
Hodnotenie 4.9/5, 64 recenzií
2,49 €
(1 € / 100 g)
Tahini BIO
– jemná mletá sezamová pasta z Grécka bez soli a pridaného cukru
300 g
112
Hodnotenie 4.8/5, 112 recenzií
4,39 €
(1,46 € / 100 g)
Jemné paradajkové pyré BIO
– 100% šťavnaté talianske paradajky z ekologického poľnohospodárstva, bez pridaného cukru
425 g
76
Hodnotenie 4.7/5, 76 recenzií
2,49 €
(0,59 € / 100 g)
Kokosová amino omáčka BIO
– jemne pikantná náhrada sójovky, 90 % kokosovej miazgy so štipkou morskej soli, bez konzervantov
150 ml
43
Hodnotenie 4.9/5, 43 recenzií
6,49 €
(4,33 € / 100 ml)
Tamari sójová omáčka BIO
– hustá, chuťovo výrazná omáčka z organického poľnohospodárstva
250 ml
66
Hodnotenie 4.9/5, 66 recenzií
4,99 €
(2 € / 100 ml)
Sójová omáčka v spreji
– bezlepková omáčka z výberových bôbov z Holandska, bez GMO, s praktickým dávkovačom
200 ml
66
Hodnotenie 4.9/5, 66 recenzií
6,29 €
(3,15 € / 100 ml)
Chilli omáčka
– pikantná a bohatá chuť, bez umelých konzervantov, farbív či zahusťovadiel
Mango a maracuja 185 ml
92
Hodnotenie 4.3/5, 92 recenzií
8,99 €
(4,86 € / 100 ml)
Sweet chilli omáčka
– pečené papriky s chilli papričkami, vyvážený sladko‑pikantný profil chuti, bez konzervantov a zahusťovadiel
Jemná 330 ml
166
Hodnotenie 4.5/5, 166 recenzií
6,39 €
(1,94 € / 100 ml)
Hrubozrnná horčica
– vyrobená vo Francúzsku podľa tradičnej receptúry, bez konzervantov, rastlinných olejov a pridaného cukru
200 g
21
Hodnotenie 4.5/5, 21 recenzií
2,99 €
(1,50 € / 100 g)
Dijonská horčica
– vyrobené podľa tradičnej receptúry vo Francúzsku, silná aróma a jemná štipľavosť, bez konzervantov
200 g
37
Hodnotenie 4.8/5, 37 recenzií
2,99 €
(1,50 € / 100 g)
Teriyaki omáčka
– japonská umami omáčka z tradičných surovín, bez GMO a umelých konzervantov, na mäso a marinády
330 ml
18
Hodnotenie 4.9/5, 18 recenzií
6,99 €
(2,12 € / 100 ml)
Sriracha
– stredne štipľavá omáčka na thajský spôsob, bez škrobu a umelých konzervantov, základ zo sladkých paprík a chilli pasty
185 ml
16
Hodnotenie 4.8/5, 16 recenzií
7,49 €
(4,05 € / 100 ml)
Pesto BIO
– z poctivo pestovaných talianskych ingrediencií, ručný zber, bez konzervantov
Calabrese 130 g
79
Hodnotenie 4.7/5, 79 recenzií
3,99 €
(3,07 € / 100 g)
Paradajkové passata BIO
– rajčinové pyré z plne dozretých BIO rajčín na prípravu omáčok
425 g
17
Hodnotenie 5.0/5, 17 recenzií
2,79 €
(0,66 € / 100 g)
Paradajkový pretlak BIO
– koncentrovaný paradajkový pretlak z čerstvých BIO paradajok s extra hustou konzistenciou
200 g
12
Hodnotenie 4.9/5, 12 recenzií
2,79 €
(1,40 € / 100 g)
Pad Thai omáčka
– omáčka spájajúca sójovú omáčku, tamarind a rybiu omáčku, bez emulgátorov a umelých sladidiel
350 ml
15
Hodnotenie 4.7/5, 15 recenzií
6,49 €
(1,85 € / 100 ml)
Paradajková omáčka s tuniakom
– autentická stredomorská chuť, s extra panenským olivovým olejom, bez konzervantov a aróm
Kajenské korenie 200 g
62
Hodnotenie 4.8/5, 62 recenzií
3,79 €
(1,90 € / 100 g)
Paradajková omáčka s tuniakom
– autentická stredomorská chuť, s extra panenským olivovým olejom, bez konzervantov a aróm
Olivy a kapary 200 g
18
Hodnotenie 4.9/5, 18 recenzií
3,79 €
(1,90 € / 100 g)
Barbecue omáčka
– z čerstvých paradajok z Provence, dymová chuť z údenej papriky, bez konzervantov a umelých aróm
275 g
5
Hodnotenie 4.4/5, 5 recenzií
5,49 €
(2 € / 100 g)
Chutney
– pikantná s príjemnou sladkosťou, ručná česká výroba v malých šaržiach
Cibule s medem 200 g
148
Hodnotenie 4.7/5, 148 recenzií
7,99 €
(4 € / 100 g)
Miso BIO
– tradičná japonská pasta, slaná korenená chuť, bez konzervantov a GMO
230 g
32
Hodnotenie 4.8/5, 32 recenzií
8,99 €
(3,91 € / 100 g)
Výhodná cena
Sweet chilli omáčka
– pečené papriky s chilli papričkami, vyvážený sladko‑pikantný profil chuti, bez konzervantov a zahusťovadiel
Pálivá 330 ml
161
Hodnotenie 4.6/5, 161 recenzií
5,43 €
(1,65 € / 100 ml)
Paradajková omáčka
– tradičná omáčka z talianskych paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez cukru a konzervantov
Arrabbiata 500 g
84
Hodnotenie 4.7/5, 84 recenzií
3,89 €
(0,78 € / 100 g)
Chilli omáčka
– pikantná a bohatá chuť, bez umelých konzervantov, farbív či zahusťovadiel
Pečené papriky 185 ml
94
Hodnotenie 4.7/5, 94 recenzií
8,99 €
(4,86 € / 100 ml)
Nátierka zo sušených paradajok
– prémiová nátierka zo sušených paradajok a extra panenského olivového oleja, doplnená o exotické kapary, jemne korenená pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
14
Hodnotenie 4.5/5, 14 recenzií
4,99 €
(2,94 € / 100 g)
Cibuľové chutney
– prémiové chutney z červenej cibule a extra panenského olivového oleja, doplnené o balzamikový ocot a portské víno pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
34
Hodnotenie 4.0/5, 34 recenzií
6,49 €
(3,82 € / 100 g)
Dip z pečených červených paprik
– paprikový dip s extra panenským olivovým olejom, doplnený o slnečnicové semienka a čerstvý cesnak pre maximálnu chuť, jemne korenený, bez konzervantov
170 g
10
Hodnotenie 4.5/5, 10 recenzií
6,49 €
(3,82 € / 100 g)
-15 %
Akcie týždňa
Grass-fed Demi Glace
– gurmánsky základ na omáčky, z grass-fed hovädzieho mäsa a kostí, iba prírodné suroviny vysokej kvality
150 g
9
Hodnotenie 4.1/5, 9 recenzií
5,09 €
Pôvodná cena: 5,99 €
(3,39 € / 100 g)
Paradajková omáčka BIO
– plná chuť cherry paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez konzervantov
Sladká paprika 250 g
20
Hodnotenie 5.0/5, 20 recenzií
2,49 €
(1 € / 100 g)
-14 %
Akcie týždňa
Red Harrisa
– štipľavá chilli pasta s extra panenským olivovým olejom, autentická chuť severoafrickej kuchyne, bez konzervantov
130 g
4
Hodnotenie 4.8/5, 4 recenzie
3,82 €
Pôvodná cena: 4,49 €
(2,94 € / 100 g)
-15 % SALE15
Rybia omáčka BIO
– výrazná chuť bez aróm a aditív, autentická umami chuť, tradičná dlhodobá fermentácia
100 ml
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
10,99 €
(10,99 € / 100 ml)
-15 %
Akcie týždňa
Sweet Chilli Sauce BIO
– jemne sladká chuť s vyváženou štipľavosťou, zmes 7 odrôd chilli papričiek z Bolgheri, bez zahusťovadiel
300 g
3,39 €
Pôvodná cena: 3,99 €
(1,13 € / 100 g)
-15 %
Akcie týždňa
Novinka
Hubová pasta
– na prípravu omáčok, polievok a dochutenie jedál, so shiitake a šampiňónmi, s extra panenským olivovým olejom
170 g
7,64 €
Pôvodná cena: 8,99 €
(4,49 € / 100 g)
Paradajkové sugo BIO
– omáčka zo šťavnatých talianskych paradajok, s extra panenským olivovým olejom
S píniovými orieškami 180 g
114
Hodnotenie 4.9/5, 114 recenzií
2,99 €
(1,66 € / 100 g)
Karí pasta
Červená 100 g
21
Hodnotenie 4.6/5, 21 recenzií
4,99 €
(4,99 € / 100 g)
Karí pasta
Žltá 100 g
16
Hodnotenie 4.9/5, 16 recenzií
4,99 €
(4,99 € / 100 g)
Karí pasta
Zelená 100 g
8
Hodnotenie 4.8/5, 8 recenzií
4,99 €
(4,99 € / 100 g)
Dočasne vypredané
Majonéza z ľanového oleja BIO
– z lisovaného ľanového oleja, jemná chuť a čisté zloženie, žĺtky z voľného chovu
130 g
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
Dočasne vypredané
Kečup BIO
– bez škrobu, hustý vďaka vysokému podielu paradajok, iba 5 ingrediencií
450 ml
Dočasne vypredané
Horčica žltá BIO
– z horčičných semienok zo španielska, intenzívna chuť, bez siričitanov a konzervantov
280 g
23
Hodnotenie 4.8/5, 23 recenzií
Dočasne vypredané
Paradajková omáčka
– tradičná omáčka z talianskych paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez cukru a konzervantov
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.