– prírodná čistiaca pleťová pena s obsahom probiotík a rastlinných olejov, hydratuje a upokojuje pokožku, prispieva k obnove buniek, bez parfumácie
180 ml
28
Hodnotenie 4.7/5, 28 recenzií
9,99 €
(5,55 € / 100 ml)
Bambucké maslo BIO
– ručne vyrábané, hydratačné maslo na suchú a dehydratovanú pleť
500 g
9
Hodnotenie 4.6/5, 9 recenzií
11,99 €
(2,40 € / 100 g)
Balzam na pery
– vyživujúce a hydratačné účinky, jednoduché prírodné zloženie
Mandle, šípok a včelí vosk 15 ml
73
Hodnotenie 4.6/5, 73 recenzií
3,99 €
(26,60 € / 100 ml)
Balzam na pery
– vyživujúce a hydratačné účinky, jednoduché prírodné zloženie
Mäta 15 ml
33
Hodnotenie 4.7/5, 33 recenzií
3,99 €
(26,60 € / 100 ml)
Tea Tree olej BIO
– najsilnejšie prírodné antiseptikum, BIO koncentrát z Austrálskeho čajovníka, s vysokým obsahom aktívnych látok
10 ml
12
Hodnotenie 5.0/5, 12 recenzií
5,79 €
(57,90 € / 100 ml)
Argánový olej BIO
– za studena lisovaný argánový olej z Maroka, hydratuje, vyživuje a chráni pokožku aj vlasy, prispieva k mladistvému vzhľadu
50 ml
14
Hodnotenie 5.0/5, 14 recenzií
9,99 €
(19,98 € / 100 ml)
5 % Hydratačné olejové sérum
– vyživujúce hydratačné sérum na báze morských rias, s antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami finálna bodka večernej skin care
30 ml
6
Hodnotenie 5.0/5, 6 recenzií
9,99 €
(33,30 € / 100 ml)
1 % Sérum s liposomálnym vitamínom C
– rozjasňuje a revitalizuje pokožku, s výborne vstrebateľným liposomálnym vitamínom C, súčasť rannej skin care
30 ml
8
Hodnotenie 4.7/5, 8 recenzií
9,99 €
(33,30 € / 100 ml)
Probiotické sérum
– 100 % prírodné hydratačné sérum s probiotikami, panthenolom a spirulinou, upokojuje a zabraňuje podráždeniu, vhodné aj pre problematickú pleť
30 ml
12
Hodnotenie 4.9/5, 12 recenzií
9,99 €
(33,30 € / 100 ml)
Obnovujúci balzam z hovädzieho loja BIO
– regenerujúci a vyživujúci balzam, hydratuje pokožku do hĺbky, s energizujúcou vôňou mäty a levandule
Mäta a levanduľa 60 ml
16
Hodnotenie 4.8/5, 16 recenzií
12,99 €
(21,65 € / 100 ml)
-10 %
Akcie týždňa
Vyživujúci balzam z hovädzieho loja BIO
– vyživuje kožu do hĺbky, z grass-fed hovädzieho loja a BIO avokádového oleja, bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty
60 ml
8
Hodnotenie 4.7/5, 8 recenzií
11,69 €
Pôvodná cena: 12,99 €
(19,48 € / 100 ml)
-16 %
Akcie týždňa
Lanolín
– upokojuje citlivé a podráždené miesta pokožky, hutný vosk z ovčej vlny, čisto prírodné zloženie bez aditív
15 ml
13
Hodnotenie 5.0/5, 13 recenzií
4,15 €
Pôvodná cena: 4,99 €
(27,67 € / 100 ml)
Pleťový krém s probiotikami
– ľahký hydratačný krém s probiotikami, kyselinou mliečnou a extraktom z kostihoja, podporuje mikrobiálnu rovnováhu, upokojuje pleť a udržuje hydratáciu po celý deň
50 ml
9
Hodnotenie 5.0/5, 9 recenzií
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
Pleťový krém s ceramidmi
– 100 % prírodný nočný krém s ceramidmi, bambuckým maslom a vitamínom E, posilňuje kožnú bariéru, hĺbkovo hydratuje a podporuje regeneráciu pleti počas spánku
50 ml
4
Hodnotenie 5.0/5, 4 recenzie
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
Ochranný balzam na pery
– prírodný balzam na pery s medovkou, vyživuje, regeneruje a chráni pred vetrom aj chladom
Medovka 4,8 g
14
Hodnotenie 4.5/5, 14 recenzií
3,29 €
(68,54 € / 100 g)
-14 %
Akcie týždňa
Opaľovací balzam z hovädzieho loja
– balzam s minerálnym UV filtrom SPF 25, vyživuje a regeneruje, vhodný pre každý typ pleti
60 ml
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
12,84 €
Pôvodná cena: 14,99 €
(21,40 € / 100 ml)
-11 %
Akcie týždňa
Balzam na pery z hovädzieho loja
– vyživujúci balzam s lojom, aloe a slivkovým olejom pre hebké a hydratované pery
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.