– prírodná čistiaca pleťová pena s obsahom probiotík a rastlinných olejov, hydratuje a upokojuje pokožku, prispieva k obnove buniek, bez parfumácie
180 ml
28
Hodnotenie 4.7/5, 28 recenzií
9,99 €
(5,55 € / 100 ml)
Bambucké maslo BIO
– ručne vyrábané, hydratačné maslo na suchú a dehydratovanú pleť
500 g
9
Hodnotenie 4.6/5, 9 recenzií
11,99 €
(2,40 € / 100 g)
Argánový olej BIO
– za studena lisovaný argánový olej z Maroka, hydratuje, vyživuje a chráni pokožku aj vlasy, prispieva k mladistvému vzhľadu
50 ml
14
Hodnotenie 5.0/5, 14 recenzií
9,99 €
(19,98 € / 100 ml)
Obnovujúci balzam z hovädzieho loja BIO
– regenerujúci a vyživujúci balzam, hydratuje pokožku do hĺbky, s energizujúcou vôňou mäty a levandule
Mäta a levanduľa 60 ml
16
Hodnotenie 4.8/5, 16 recenzií
12,99 €
(21,65 € / 100 ml)
-10 %
Akcie týždňa
Vyživujúci balzam z hovädzieho loja BIO
– vyživuje kožu do hĺbky, z grass-fed hovädzieho loja a BIO avokádového oleja, bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty
60 ml
8
Hodnotenie 4.7/5, 8 recenzií
11,69 €
Pôvodná cena: 12,99 €
(19,48 € / 100 ml)
Pleťový krém s probiotikami
– ľahký hydratačný krém s probiotikami, kyselinou mliečnou a extraktom z kostihoja, podporuje mikrobiálnu rovnováhu, upokojuje pleť a udržuje hydratáciu po celý deň
50 ml
9
Hodnotenie 5.0/5, 9 recenzií
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
Pleťový krém s ceramidmi
– 100 % prírodný nočný krém s ceramidmi, bambuckým maslom a vitamínom E, posilňuje kožnú bariéru, hĺbkovo hydratuje a podporuje regeneráciu pleti počas spánku
50 ml
4
Hodnotenie 5.0/5, 4 recenzie
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
-14 %
Akcie týždňa
Opaľovací balzam z hovädzieho loja
– balzam s minerálnym UV filtrom SPF 25, vyživuje a regeneruje, vhodný pre každý typ pleti
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.