Kešu karamelizované - recenzie

Napísať recenziu
4,9
417 hodnotení

Najlepší produkt, spôsobuje hroznú závislosť :)

Vynikajúce!

veľmi chutné a nie príliš sladké

toto si už v živote nekupim pretože to je mega dobre! fakt najradsej by som to zjedla za jeden den. mnam strasne dobre to je

Výborne najprv sladké a potom cítiť chilli

Výborná chuť, nemám čo vytknúť, určite kúpim znovu

brutal navykove :-)

Vynikajuce

Mňam nič lepšie som nemala. Lahodná chuť. Vyvažena chuť medu a chilli.

Za chvíľu ich nebolo! Mňam. Odporúčam. Chutná kombinácia.

Zobraziť všetkých 15 recenzií