Oat Bar BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,7
327 hodnotení

Pre mna trochu sladsie,ale chutne a zasyti,co je hlavne :-)

TOP, najlepšie

Extrémne presladená,ale že extrémne. Môj brat miluje sladké,ale toto bolo veľa aj na neho.

Vyplula som ju,nechutí mi vôbec ...Zvláštna chuť

👍 veľmi dobré!!

Jeden z mojich obľúbených. Obe príchute mám rád.

Kesu a kokos je vyborna, mandle a cokolada nam az tak nechutila

Za mňa chuťovo výborné. Nemám čo vytknúť.

Trochu suché

Výborne. Nič umelé, šťavnaté

Zobraziť všetkých 20 recenzií