Oat Sticks BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,5
530 hodnotení

Mne nechutilo ale že vôbec. Bez chuti :D

Veľmi chutné tyčinky, ale došli úplne polámané

chutny snack

Výborné tyčinky. Nie sú slané ale mne to vyhovuje.

Za mňa je to presne typ potraviny, že to človek ochutná a povie si... No čo, aspoň je to zdravé. :D Ale samozrejme iba subjektívny názor, iným to môže vyhovovať. sú také nemastné, neslané ako sa hovorí.

Fajné tyčinky

Veľmi chutné 👌❤️

Chutné, je cítiť, že nepatrí medzi lacné produkty z obchodu.

Milujem tieto tyčinky!!

Nemajú chuť ktorá by ma oslovila

Zobraziť všetkých 29 recenzií