Pistácie v čokoláde - recenzie

Napísať recenziu
4,9
70 hodnotení

Môj manžel a dieťa to milujú. Chutí to ako pistáciová zmrzlina :)

Vynikajúce. Nenarazil som ani na jednu horkú pistáciu a samotná biela čokoláda je fantastická.

kto má rád bielu čokoládu, odporúčam

Kupované pre mamu, páčili sa jej a kúpime znova.

Pekne sladke

Absolutna topka!