Prebiotic Topping - recenzie
Naozaj mega chutné, nikdy by som to nečakal. Javorový sirup je však už dosť sladký, čokoláda a jahoda chutia naozaj prirodzene!!!
Vynikajúce! Veľmi sladké, ale nie príliš, ak sa používa s mierou. Skvelá príchuť. Moja jediná výhrada je, že sa môže trochu ťažšie vytláčať, ak je studené.
Chuť je výnimočne dobrá, ako poleva na brownie. Obsah vlákniny nemožno prehliadnuť. Skvelé v mnohých situáciách (ovocie, palacinky, na zmrzline)
Super, nie veľmi sladký, ale to nevadí, dávam si ho viac. Desať ročná dcéra najskôr hundrala že je pre ňu horký, ale rýchlo si zvykla a už jej zachutil. Super zdravá alternatíva
Veľmi chutný
Tento topping ma veľmi príjemne prekvapil 🍓 Má výraznú jahodovú chuť, nie je zbytočne umelý ani presladený a na vafle či kašu je úplne perfektný. Oceňujem aj to, že obsahuje vlákninu a má jednoduchšie zloženie než klasické toppingy zo supermarketu. Konzistencia je super, dobre sa dávkuje a krásne doplní raňajky aj dezerty. U mňa doma mizne veľmi rýchlo 😄 Určite objednám znova.