Prebiotic Topping - recenzie

Napísať recenziu
4,8
2100 hodnotení

Naozaj mega chutné, nikdy by som to nečakal. Javorový sirup je však už dosť sladký, čokoláda a jahoda chutia naozaj prirodzene!!!

Chutné, na moj vkus aj viac sladké.

Vyborny chutovo aj zlozenim

Vynikajúce! Veľmi sladké, ale nie príliš, ak sa používa s mierou. Skvelá príchuť. Moja jediná výhrada je, že sa môže trochu ťažšie vytláčať, ak je studené.

Chuť je výnimočne dobrá, ako poleva na brownie. Obsah vlákniny nemožno prehliadnuť. Skvelé v mnohých situáciách (ovocie, palacinky, na zmrzline)

Perfektná bodka do čohokolvek

Super, nie veľmi sladký, ale to nevadí, dávam si ho viac. Desať ročná dcéra najskôr hundrala že je pre ňu horký, ale rýchlo si zvykla a už jej zachutil. Super zdravá alternatíva

Veľmi chutný

Tento topping ma veľmi príjemne prekvapil 🍓 Má výraznú jahodovú chuť, nie je zbytočne umelý ani presladený a na vafle či kašu je úplne perfektný. Oceňujem aj to, že obsahuje vlákninu a má jednoduchšie zloženie než klasické toppingy zo supermarketu. Konzistencia je super, dobre sa dávkuje a krásne doplní raňajky aj dezerty. U mňa doma mizne veľmi rýchlo 😄 Určite objednám znova.

Super, určite objednám znovu. Je chuťovo super a ma veeľa vlákniny.

Zobraziť všetkých 147 recenzií