Psyllium BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,9
302 hodnotení

Používam do jogurtu a som spokojná 😊

Super posadí vás na zadok

Dobry doplnok vlakniny, bez chuti

Vláknina zo skorocela je všeobecne prospešná pre trávenie ale môže spôsobiť pravý opak aj napriek tomu, že prijimate dostatok tekutín. Pri nízkej motilite čriev sa preto neodporúča.

Jeho čistota je dobrá, veľkosť mletia optimálna, vďaka čomu je vhodný na rozpúšťanie vo vode a prechod cez tráviaci trakt.

akurát sa obsah zmestí do dózy ktorú používam

Veľká pomoc keď stravou nedokážeš doplniť potrebné množstvo vlákniny

Skvelá, overená vláknina, dobré balenie. Nemám čo vytknúť.

Pridavam do smoothies, ovsenej kase, chuti mi aj samotne v jogurte - ma neutralnu az mierne nasladlu chut. 2 lyzicky denne a hned mam lepsi prijem vlakniny v potrave :)