Sardinky - recenzie

Napísať recenziu
4,8
794 hodnotení

Super , kto ma rad tak je to top

Vyborne, top 👍

Lahodné, celé rybičky, pevné, lesklé, jedia ich aj deti a veľmi im chutia.

Vynikajúce a cenovo dostupné sardinky v porovnaní s ostatnými. Variant v olivovom oleji zvyčajne jem na 2-krát, vo vlastnej šťave na raz. Milujem ich!

Kúpila som ich pre domácich miláčikov, ale nakoniec sme sa na ne vrhli aj my dvaja :)) Veľmi chutné!

Veľmi chutné. Cena je super.

Veľmi chutné

Veľmi v poriadku...

Skvelá hodnota.

Výborné, chutné

Zobraziť všetkých 69 recenzií