Cejlónska škorica BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,9
599 hodnotení

Milujem túto škoricu. Chutí 1:1 ako cini minis. Nádherné.

Hrozné! Nemá vôbec žiadnu chuť, čakala som aspoň chuť ako tie, ktoré sa dajú kúpiť v supermarkete, tie noname. Pri tejto cene a s názvom „ceylon“ nemá vôbec žiadnu chuť, úprimne, bola som šokovaná. Som fanúšik Vilgain, ale tento produkt bol hrozný.

Veľmi chutná môžem iba odporúčať :)

chutovo normalna, ale kedze je Cejlonska, je zdravsia :-)

Krásne balenie, výborná chuť, skvelá farba škorice, čo znamená, že je kvalitná

Škoricu mám veľmi rada a táto Cejlónska má veľmi dobré zloženie. Sypem si ju do jogurtu a má aj dobré protizápalové účinky pre organizmus.

Perfektná

Prečo bola vymenená forma v papierovom obale za túto dózu ? V predošlom balení som mal za rovnakú cenu 3x viac obsahu. Absolútne sa neoplatí táto forma. Predtým 150g za 3,99€.

Výborná škorica, super balenie a trojbalenie je aj za dobrú cenu. Odporúčam 🙏

Lahodné, voňavé

Zobraziť všetkých 28 recenzií