Stredomorské rizoto - recenzie

Napísať recenziu
4,4
128 hodnotení

bolo to veľmi chutné, mne osobne veľmi chutilo

Pre mňa trochu viac korenín, nahorklá chuť

Veľmi dobrá voľba na rýchlu 2-3 porciu večere, ale určite si ju musíte dodatočne okoreniť, pretože sama o sebe má veľmi jemnú chuť. Ale za túto cenu a makro je to naozaj dobré

Nie je môj obľúbený. Jedno korenie nezmäkne, takže bude trochu tvrdé. Bez toho korenia je to chutné.

Chutné a rýchlo urobené

Žiaľ, nie je to pre mňa dostatočne pikantné. Pridala som parmezán, už to bolo vynikajúce.