Tuniak žltoplutvý filety vo vlastnej šťave - recenzie

Napísať recenziu
4,9
392 hodnotení

Odporúčam, super chuť , konzostencia

výborné veľké kusy ryby.....odporúčam

Veľmi chutné!

Úžasné, nabudúce to kúpim vo veľkom! Je to naozaj skvelé, ďakujem 😊

Mimoriadne chutné a zdravé

Zdroj je asi kvalitný ale kúsky mi prídu veľmi tvrdé a suché. Je fajn na ďalšie spracovanie ( do nátierky napr) ale len tak samotný v šaláte mi vôbec nechutil

Veľmi dobré, prémiová kvalita!

vynikajúci

velké kusy tuniaka 👌🏼

objednávam pravidelne, najlepší tuniak, aký som zatiaľ mala. poriadne veľké kusy a žiadna drtina

Zobraziť všetkých 26 recenzií