Biele mandľové maslo z blanšírovaných mandlí BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,6
125 hodnotení

Chutné, hladké, kúpim znova

Chuťovo výborné, ostáva tekuté aj pri skladovaní v chladničke.

Výborne chutí a má príjemne tekutú konzistenciu, takže je ideálny na polievanie jogurtu alebo na primiešanie do pečenia.

oh wow!! chutí to ako vnútro kinder bueno, je to také úžasné a lahodné, skutočná pochúťka🤩

Veľmi sa mi to páči

toto mandlove maslo je skvele! urcite si ho kupim znova:)

výborné...

Toto maslo malo celkom zvláštnu konzistenciu, ktorá mi nevyhovovala. Ja mám rada jemnejšie, krémovejšie maslá, tento bol čudný, hustý a usádzal sa na ňom olej (čo viem že nieje závada) ale mne nevyhovuje.

Tak hladké a krémové, chutné

Vynikajúce,jemne chutne,lepšie som nejedla...👌

Zobraziť všetkých 13 recenzií