Mandľové maslo blanšírované - recenzie

Napísať recenziu
4,9
105 hodnotení

Veľmi chutné maslo, jemné a krémové.

Kvalite masla nie je čo vytknúť. Chutí dobre. Len pomleté je až príliš jemne. Ale to je moja, že som si neobjednal chrumkavú verziu. Nabudúce skúsim crunchy.

Veľmi dobré

Úplne jemnučké masielko bez zbytočne pridaných hlúpostí. Konzistencia perfektná, chuť výborná.

vynikajuca jemna chut, objednavam pravidelne

Vyborna maslo, jemne az po dno, ziadna svrknuta skrupinka dole

Výborná chuť aj konzistencia, super.

Skvelá konzistencia a chuť

jemné, výborná chuť

Chutí super krémovo. Ideálne pre každého, kto hľadá prírodné a lahodné mandľové maslo.

Zobraziť všetkých 14 recenzií