– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Mango 200 g
145
Hodnotenie 4.8/5, 145 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Grass-Fed
Joint Support
– pre podporu pohybového aparátu, výživový doplnok
Papája 360 g
60
Hodnotenie 4.6/5, 60 recenzií
26,99 €
(7,50 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Broskyňa 200 g
165
Hodnotenie 4.8/5, 165 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Pomaranč 200 g
116
Hodnotenie 4.9/5, 116 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 900 g
135
Hodnotenie 4.7/5, 135 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 500 g
302
Hodnotenie 4.6/5, 302 recenzií
29,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 1 000 g
302
Hodnotenie 4.6/5, 302 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda a lieskové oriešky 900 g
128
Hodnotenie 4.5/5, 128 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Biela čokoláda 900 g
90
Hodnotenie 4.5/5, 90 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Bez príchute 900 g
228
Hodnotenie 4.5/5, 228 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Jahoda 500 g
238
Hodnotenie 4.5/5, 238 recenzií
29,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Jahoda 1 000 g
238
Hodnotenie 4.5/5, 238 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Dočasne vypredané
Grass-Fed
Grass-Fed Kolagénové peptidy
– 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén, z grass-fed kráv z Južnej Ameriky, bez plnidiel, výživový doplnok
300 g (dóza)
76
Hodnotenie 4.7/5, 76 recenzií
Dočasne vypredané
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 500 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
Dočasne vypredané
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 900 g
112
Hodnotenie 4.7/5, 112 recenzií
Články
Proteín s mliekom, alebo vodou?
Srvátkový proteín je vo fitness svete najrozšírenejším doplnkom stravy, ktorý je spojený s mnohými otázkami. Jednou z nich je aj spôsob jeho prípravy – je lepšie proteín miešať s vodou, alebo mliekom?
Užívanie proteínu bez cvičenia: Má to vôbec zmysel?
Proteín je jedným zo základných doplnkov stravy v športovej výžive – má zmysel ho užívať aj v prípade, že necvičíte? Aké je jeho odporúčané dávkovanie? Všetko sa dozviete v novom článku.
Ako a kedy užívať proteín pri chudnutí alebo naberaní svalov?
Proteín nám dokáže uľahčiť cestu k chudnutiu rovnako ako k naberaniu svalov! Nie je to však všemocný čarodejník a musí sa s ním vedieť zaobchádzať. Zistite, ako využiť proteín vzhľadom na vaše ciele a ovládnuť proteínové kúzlo!
Jedálny lístok športovca: Ako vybrať správny proteín?
Stále ešte máte zmätok v tom, aký proteín je pre vás vhodný? Vyznať sa v tejto džungli je ale celkom jednoduché a v tomto článku sa dozviete všetko podstatné! Po tejto informačnej náloži už pri výbere toho správneho proteínu nesiahnete vedľa!
Aký vybrať proteín bez laktózy?
Trpíte laktózovou intoleranciou a lámete si hlavu nad tým, aký proteín je pre vás ten pravý? Po prečítaní článku budete mať konečne jasno.
Proteín na chudnutie: ako vybrať ten najlepší?
Bielkoviny majú v našej strave výsostné postavenie! Počas chudnutia sú to práve bielkoviny, ktoré dokážu aspoň udržať svalovú hmotu. Aký proteín si ideálne vybrať do diéty?
10 lahodných proteínových receptov, ktoré si zamilujete!
Už vás omrzeli proteínové nápoje? Tak sa kuknite na tieto recepty, možno vám nejaký padne do oka!
Je nebezpečné užívať proteín a ďalšie doplnky stravy v tehotenstve a pri dojčení?
Môžu nastávajúce alebo dojčiace mamičky používať doplnky stravy a kedy to pre nich môže mať naozaj veľký význam?
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.