– z mlieka novozélandských kráv kŕmených trávou, bez lecitínov, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Bourbon vanilka 1 000 g
2
Hodnotenie 3.0/5, 2 recenzie
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
Novinka
Grass‑fed Whey Protein 73
– z mlieka novozélandských kráv kŕmených trávou, bez lecitínov, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Čokoládové brownie 1 000 g
1
Hodnotenie 1.0/5, 1 recenzia
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
Novinka
Grass‑fed Whey Protein 73
– z mlieka novozélandských kráv kŕmených trávou, bez lecitínov, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Bez príchute 1 000 g
2
Hodnotenie 1.0/5, 2 recenzie
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Mango 200 g
145
Hodnotenie 4.8/5, 145 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Strawberry lemonade 500 g
962
Hodnotenie 4.3/5, 962 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Sušené vaječné bielky
– 100 % sušené vajcia, 81 % bielkovín na 100 g, bez GMO, bez ďalších aditív
500 g
40
Hodnotenie 4.4/5, 40 recenzií
18,99 €
(3,80 € / 100 g)
87 % Proteín na pečenie
– srvátkový izolát, pre super vláčnu štruktúru, nižší obsah laktózy
500 g
75
Hodnotenie 4.8/5, 75 recenzií
22,99 €
(4,60 € / 100 g)
81 % Proteín na pečenie
– zmes mliečnych proteínov, pre perfektné výsledky pri varení aj pečení
500 g
38
Hodnotenie 4.9/5, 38 recenzií
17,99 €
(3,60 € / 100 g)
Grass-Fed
Joint Support
– pre podporu pohybového aparátu, výživový doplnok
Papája 360 g
60
Hodnotenie 4.6/5, 60 recenzií
26,99 €
(7,50 € / 100 g)
Kolagén komplex
– tri značkové zdroje kolagénu, osviežujúca príchuť, s biotínom na udržanie normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky, výživový doplnok
Hruška a broskyňa 300 g
302
Hodnotenie 4.4/5, 302 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
Hydrolyzovaný rybí kolagén
– kolagénové peptidy Naticol®, výživový doplnok
Bez príchute 250 g
5
Hodnotenie 4.8/5, 5 recenzií
21,99 €
(8,80 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Broskyňa 200 g
165
Hodnotenie 4.8/5, 165 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Pomaranč 200 g
116
Hodnotenie 4.9/5, 116 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Lemon splash 500 g
671
Hodnotenie 4.4/5, 671 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Peach fuzz 500 g
1000
Hodnotenie 4.3/5, 1000 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Pink grapefruit 500 g
595
Hodnotenie 4.4/5, 595 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Žltý melón s mangom 500 g
167
Hodnotenie 4.6/5, 167 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Lemon ice tea 500 g
178
Hodnotenie 4.6/5, 178 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Mandarínka 25 g
134
Hodnotenie 4.6/5, 134 recenzií
2,49 €
(9,96 € / 100 g)
Plant based 🌱
Clear Plant Protein
– vegánska proteínová limonáda so 75% bielkovín, iba 7 ingrediencií, sladené steviol-glykozidy
Broskyňový ľadový čaj
22
Hodnotenie 4.2/5, 22 recenzií
od 2,29 €
(od 5,14 € / 100 g)
Plant based 🌱
Clear Plant Protein
– vegánska proteínová limonáda so 75% bielkovín, iba 7 ingrediencií, sladené steviol-glykozidy
Mango a pomaranč
22
Hodnotenie 4.2/5, 22 recenzií
od 2,29 €
(od 5,14 € / 100 g)
-20 %
Akcie týždňa
Plant Based Protein
– chutný vegánsky proteín s kompletným aminokyselinovým spektrom
Vanilka 1 000 g
379
Hodnotenie 3.5/5, 379 recenzií
22,39 €
Pôvodná cena: 27,99 €
(2,24 € / 100 g)
-20 %
Akcie týždňa
Plant Based Protein
– chutný vegánsky proteín s kompletným aminokyselinovým spektrom
Čokoláda 1 000 g
182
Hodnotenie 3.8/5, 182 recenzií
22,39 €
Pôvodná cena: 27,99 €
(2,24 € / 100 g)
Kolagén komplex
– tri značkové zdroje kolagénu, osviežujúca príchuť, s biotínom na udržanie normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky, výživový doplnok
Jahoda a banán 300 g
157
Hodnotenie 4.5/5, 157 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
87 % Proteín na pečenie
– srvátkový izolát, pre super vláčnu štruktúru, nižší obsah laktózy
1 000 g
75
Hodnotenie 4.8/5, 75 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Bez príchute 1 000 g
62
Hodnotenie 4.3/5, 62 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Bez laktózy
Lactose Free Whey Protein
– 75 % obsah bielkovín, bez laktózy, sladený steviol‑glykozidmi, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Slaný karamel 1 000 g
122
Hodnotenie 4.5/5, 122 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Jahoda 500 g
238
Hodnotenie 4.5/5, 238 recenzií
29,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Jahoda 1 000 g
238
Hodnotenie 4.5/5, 238 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Novinka
Plant Based Protein 2.0
– hrachový proteín doplnený o L‑metionín, kvalitná porcia bielkovín v každej porcii, bez zahusťovadiel a umelých farbív
Čokoláda 1 000 g
2
Hodnotenie 4.5/5, 2 recenzie
27,99 €
(2,80 € / 100 g)
Novinka
Plant Based Protein 2.0
– hrachový proteín doplnený o L‑metionín, kvalitná porcia bielkovín v každej porcii, bez zahusťovadiel a umelých farbív
Vanilka 1 000 g
2
Hodnotenie 4.5/5, 2 recenzie
27,99 €
(2,80 € / 100 g)
Novinka
Plant Based Protein 2.0
– hrachový proteín doplnený o L‑metionín, kvalitná porcia bielkovín v každej porcii, bez zahusťovadiel a umelých farbív
Citrónový cheesecake 1 000 g
6
Hodnotenie 3.9/5, 6 recenzií
27,99 €
(2,80 € / 100 g)
Dočasne vypredané
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 500 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
Dočasne vypredané
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Mandarínka 500 g
134
Hodnotenie 4.6/5, 134 recenzií
Dočasne vypredané
Bez laktózy
Lactose Free Whey Protein
– 75 % obsah bielkovín, bez laktózy, sladený steviol‑glykozidmi, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoládový šejk 1 000 g
298
Hodnotenie 4.4/5, 298 recenzií
Dočasne vypredané
Bez laktózy
Lactose Free Whey Protein
– 75 % obsah bielkovín, bez laktózy, sladený steviol‑glykozidmi, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilkový krém 1 000 g
417
Hodnotenie 4.5/5, 417 recenzií
Dočasne vypredané
Novinka
Plant Based Protein 2.0
– hrachový proteín doplnený o L‑metionín, kvalitná porcia bielkovín v každej porcii, bez zahusťovadiel a umelých farbív
Slaný karamel 1 000 g
2
Hodnotenie 4.0/5, 2 recenzie
Články
Proteín s mliekom, alebo vodou?
Srvátkový proteín je vo fitness svete najrozšírenejším doplnkom stravy, ktorý je spojený s mnohými otázkami. Jednou z nich je aj spôsob jeho prípravy – je lepšie proteín miešať s vodou, alebo mliekom?
Užívanie proteínu bez cvičenia: Má to vôbec zmysel?
Proteín je jedným zo základných doplnkov stravy v športovej výžive – má zmysel ho užívať aj v prípade, že necvičíte? Aké je jeho odporúčané dávkovanie? Všetko sa dozviete v novom článku.
Ako a kedy užívať proteín pri chudnutí alebo naberaní svalov?
Proteín nám dokáže uľahčiť cestu k chudnutiu rovnako ako k naberaniu svalov! Nie je to však všemocný čarodejník a musí sa s ním vedieť zaobchádzať. Zistite, ako využiť proteín vzhľadom na vaše ciele a ovládnuť proteínové kúzlo!
Jedálny lístok športovca: Ako vybrať správny proteín?
Stále ešte máte zmätok v tom, aký proteín je pre vás vhodný? Vyznať sa v tejto džungli je ale celkom jednoduché a v tomto článku sa dozviete všetko podstatné! Po tejto informačnej náloži už pri výbere toho správneho proteínu nesiahnete vedľa!
Aký vybrať proteín bez laktózy?
Trpíte laktózovou intoleranciou a lámete si hlavu nad tým, aký proteín je pre vás ten pravý? Po prečítaní článku budete mať konečne jasno.
Proteín na chudnutie: ako vybrať ten najlepší?
Bielkoviny majú v našej strave výsostné postavenie! Počas chudnutia sú to práve bielkoviny, ktoré dokážu aspoň udržať svalovú hmotu. Aký proteín si ideálne vybrať do diéty?
10 lahodných proteínových receptov, ktoré si zamilujete!
Už vás omrzeli proteínové nápoje? Tak sa kuknite na tieto recepty, možno vám nejaký padne do oka!
Je nebezpečné užívať proteín a ďalšie doplnky stravy v tehotenstve a pri dojčení?
Môžu nastávajúce alebo dojčiace mamičky používať doplnky stravy a kedy to pre nich môže mať naozaj veľký význam?
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.