Lyofilizované broskyne - recenzie

Napísať recenziu
4,6
69 hodnotení

Božsky chutné, dokonalá konzistencia.

Fantastické, nedá sa odložiť :D

Super! Veľmi chutné

chuť broskýň je výrazná a chutná, avšak za mňa sú veľmi tvrdé oproti inému lyo ovociu

Ok je to super

Chrumkave a sladke

Zo všetkých ovocíčok je broskyňa top 🧡🍑

Tvrdé a bez chuti

Prilie suche.

Broskyňu som mal rád o niečo menej ako iné ovocie, možno preto, že pre mňa celá chuť broskyne spočíva v jej šťavnatosti a mrazom sušená broskyňa taká z pochopiteľných dôvodov nie je.