Viera položila otázku
pred 20 dňami

ID: Qa2f06f099dc4ea16

Dobrý deň, aj mňa by zaujímalo, ako sa dá s Vami spojiť mimo mailu. Tiež nemám odpoveď.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a omlouváme se za čekání. Email je naše primární komunikační kanál, kde se Vám vždy budeme rádi věnovat. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.