Celozrnné krekry BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,5
419 hodnotení

Tvrdé a bez chuti. Veľmi sklamalo. Je veľmi ťažké nájsť krekry s dobrými ingredienciami, ale tieto sú príliš tvrdé, hrubé a chýba im chuť.

Zloženie sa mi naozaj páči, ale chuťovo ma produkt, žiaľ, nepresvedčil. Samotný mi vôbec nechutí a aj konzistencia pri žuvaní je nepríjemná, pretože v ústach stále narastá. S bylinkovým tvarohom alebo iným dipom je to však oveľa lepšie a ako snack chutné. Ale samotné, žiaľ, nie.

Dobrý snack.

Chuťovo aj zložením výborné

Velmi chutna aletrnativna slaneho snacku🙂

Samotné si ich určite nevychutnáte. Sú veľmi suché. Ale s hummusom a podobne sú veľmi chutné a ako každé iné krekry. Tiež dobrá porcia za cenu.

Velmi chutne krekry.

Totálna závislosť

Chuťovo veľmi dobré.Na prvý pocit sa zdajú byť tvrdé ale sú také mňam.Nejdeš sa toho dojesť...

V celku chutili ale ochutnam aj inú príchuď

Zobraziť všetkých 21 recenzií