Extra džem - recenzie
Toto je jednoznačne jeden z mojich najobľúbenejších džemov! Pridala som ho do jogurtových misiek, cheesecakov a dokonca aj do mojej citrónovej narodeninovej torty! Páči sa mi, že je vyrobený zo 100 % ovocia!
Džem má peknú textúru, je hladký a ľahko sa rozotiera, a na prvý pohľad vyzerá veľmi lákavo. Chuť je však úplne sklamaním: nemá žiadnu príchuť ani arómu a pôsobí v podstate nevýrazne. Celkovo vyzerá dobre, ale pri konzumácii neposkytuje žiadny skutočný pôžitok. (Bohužiaľ, pri takmer každom produkte, ktorý si objednám, narážam na ten istý problém, takže som čoraz viac sklamaný, okrem tuniaka)
Malo výrazná chuť, ale konzistencia je ok.
Jahoda má skvelú chuť, ale priala by som si, aby bola konzistencia viac želé. Toto je len dusené ovocie v pohári. Dobré dusené ovocie a páči sa mi, že nie je príliš sladké, ale znova si ho nekúpim. Mango, ananás a malina boli v poriadku, ale chute spolu nefungovali tak dobre, ako som dúfala, a mali rovnaký problém s konzistenciou/nedostatkom želatínovej hustoty.
Super kyselkavý džem, horšie je to že ho viete zjesť na jedno posedenie :D