Shaker - recenzie
Super šejker
veľmi praktický, dobre udržiavateľný a hlavne je super praktický priehľadný
Vysoká kvalita spracovania. Výborne mieša doplnky. Odporúčam.
Pri veľkej manipulácii preteká.
po asi 3 mesiacoch na 1. shakeri povolil materiál na uzatváracom vrchnáku, jednoducho sa otrhol. Toto je moj 2. shaker, ale vzhľadom na zanedbateľnú sumu, je to OK, účel splnil.
Plne vyhovuje. Tesni.
Klasický shaker. Všetko ok
Úplne normálny shaker
Shaker mal svoje muchy ale proaktívne ma kontaktovala zákaznícka podpora Aktinu ktorá vyriešila problém nad moje očakávanie, za čo ich musím pochváliť a určite odporučiť. Pokiaľ by ste mali nejaký problém tak sa oplatí ich kontaktovať.
Je malý a roztomilý. Ale musím povedať, že keď sa ho snažím zatvoriť (viečko), ide mi to na nervy, pretože to prekvapivo nejde ľahko. Škoda. Možno mám trochu poškodený kus, neviem. Keby som si mohol vybrať znova, zvolil by som iný typ šejkra.