Špaldové sušienky BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,9
237 hodnotení

Chutne, chrumkave, jemná chut kokosu, ktorá nevadi

Úžasné sušienky. Jedol by som ich celý deň, keby to nebolo kvôli kalóriám :D

neskutočne chutné

Chutné aj ako základ pre cheesecake

Do greckeho jogurtu velka pecka

Mil-u-jem 🙏🏻

Najprv som si ho nalámala do raňajok, takže som si ho vyslovene samostatne nevychutnala. Potom však prišiel víkend a deň, keď mi bolo zle od žalúdka a na inú stravu som sa ani nemohla pozrieť, tak som ho ochutnala samotný. No mne to tak zachutilo, že som nielenže zjedla celé balenie naraz, ale hneď som si objednala aj 5-kusové balenie 😃 podľa mňa, kto má rád jednoduché sušienky, tomu bude veľmi chutiť 😋

Dobré sušienky proti sladkému hladu

Veľmi chutné 😊.

Chutné!

Zobraziť všetkých 17 recenzií