Tráviace enzýmy - recenzie

Napísať recenziu
4,8
298 hodnotení

Veľmi ho mám rada, vždy ho mám doma. Jem ho k jedlám, ktoré sú ťažké, mastné alebo viem, že sú to jedlá, po ktorých budem nafúknutá a ťažko ich trávim. Takým je napríklad popcorn – môžem ho zjesť bez nafukovania a bolesti brucha, keď si k tomu vezmem tento produkt :)

Som nesmierne spokojný s produktom, pretože jem veľa orechov/lieskových orieškov/mandlí atď. a veľmi ma z nich nafukuje. Doteraz mi žiadny liek tento problém nevyriešil, ale tento produkt je jednoducho úžasný, mne určite pomohol.

Veľmi dobrý výrobok

pomohli na trávenie

Veľmi dobrý produkt!

Veľmi dobrý produkt a ľahko sa užíva

Nie je to príliš silný produkt, podporuje trávenie bielkovín, ale tukov už vlastne nie, príliš malé dávky vhodných enzýmov.

Skvelý produkt, skvele mi pomáha pri žalúdočných problémoch!

Zatiaľ ich pouzivam kratko

Ôk spokojná

Zobraziť všetkých 24 recenzií