Tráviace enzýmy - recenzie
Veľmi ho mám rada, vždy ho mám doma. Jem ho k jedlám, ktoré sú ťažké, mastné alebo viem, že sú to jedlá, po ktorých budem nafúknutá a ťažko ich trávim. Takým je napríklad popcorn – môžem ho zjesť bez nafukovania a bolesti brucha, keď si k tomu vezmem tento produkt :)
Som nesmierne spokojný s produktom, pretože jem veľa orechov/lieskových orieškov/mandlí atď. a veľmi ma z nich nafukuje. Doteraz mi žiadny liek tento problém nevyriešil, ale tento produkt je jednoducho úžasný, mne určite pomohol.
Veľmi dobrý výrobok
pomohli na trávenie
Veľmi dobrý produkt!
Veľmi dobrý produkt a ľahko sa užíva
Nie je to príliš silný produkt, podporuje trávenie bielkovín, ale tukov už vlastne nie, príliš malé dávky vhodných enzýmov.
Skvelý produkt, skvele mi pomáha pri žalúdočných problémoch!
Zatiaľ ich pouzivam kratko
Ôk spokojná