Fermentovaná zelenina BIO - recenzie
Tak toto sa vôbec nepodarilo, ja ako veľký milovník kimchi som bola naozaj sklamaná .. žiadna pikantnosť, kúsky nie su vobec chrumkave, teraz čítam ze to je dokonca aj pasterizovane takze výhoda fermentacie žiadna 😳 po otvorení mi vôňa a vlastne aj trochu chuť pripomínala skor čalamadu ako kimchi. za tu cenu katastrofa.👎🏻
vobec nie pikantné
Skvelá voľba, ak máte chuť na kimchi. Množstvo je slušné, ale cena je trochu vyššia, takže by to pre mňa nebola pravidelná kúpa. Na druhej strane, kimchi, najmä organické kimchi bez zbytočných prísad, nikdy nie je naozaj lacné, takže si myslím, že je to dobrá voľba. Veľmi kyslé, menej pikantné, čo je trochu škoda, ale ak ho chcete kvôli zdravotným benefitom z fermentačného procesu, je to ideálne; rýchly tip: výborne chutí s pečeným sladkým zemiakom – to je všetko, čo poviem.
Veľmi mi vyhovuje že je také štipľavé, teraz mam obdobie že mi veľmi chuti a dokážem zjest aj cely pohár samotný. Dokonca som tam mala aj celu lahodkovú cibuľu no mňaaam
Veľmi mi chutí, ale zdá sa mi drahý vzhľadom na ponúkané množstvo. Chcela by som vedieť, či je pasterizovaný alebo nie. Ak je pasterizovaný, nie je to dobré, pretože stráca zo svojich benefitov.
Veľmi mi chutia. Jediný problém, ktorý mám, je, že nemajú výhody fermentácie, keďže sú pasterizované. Prakticky ich jete len kvôli chuti a malému množstvu vlákniny.