– 100 % jemne pražené arašidy, bez pridaného cukru a soli, bohaté na bielkoviny
Jemné arašidy 1 000 g
527
Hodnotenie 4.9/5, 527 recenzií
7,99 €
(0,80 € / 100 g)
Arašidové maslo
– 100 % jemne pražené arašidy, bez pridaného cukru a soli, bohaté na bielkoviny
Jemné arašidy 500 g
527
Hodnotenie 4.9/5, 527 recenzií
4,89 €
(0,98 € / 100 g)
Jablčné chipsy
– sušené ultra chrumkavé plátky, z prémiových jabĺk, bez vyprážania, bez siričitanov
Natural 30 g
70
Hodnotenie 5.0/5, 70 recenzií
1,49 €
(4,97 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Mango 40 g
187
Hodnotenie 4.5/5, 187 recenzií
1,99 €
(4,98 € / 100 g)
Pistáciové maslo BIO
– 100 % pistáciový krém z ručne zbieraných a starostlivo vybraných pistácií, bez konzervantov a pridaného cukru
140 g
51
Hodnotenie 4.9/5, 51 recenzií
10,99 €
(7,85 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 900 g
135
Hodnotenie 4.7/5, 135 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Čaj na trávenie
– sypaný čaj na podporu normálneho trávenia, zloženie 7 účinných bylín, pre pocit pohody a upokojenia tráviaceho traktu
50 g
20
Hodnotenie 4.9/5, 20 recenzií
3,69 €
(7,38 € / 100 g)
Sardinkový krém
– 61 % sardiniek lovených na otvorenom mori, bohaté na tuky, v extra panenskom olivovom oleji
75 g
21
Hodnotenie 4.5/5, 21 recenzií
2,29 €
(3,05 € / 100 g)
Plant Protein Energy Balls BIO
– mäkký snack plnený tekutou náplňou, posypaný orechmi, prémiové BIO ingrediencie, kombinácia ryžového a hrachového proteínu
Jahoda s kokosom 45 g (3 x 15 g)
64
Hodnotenie 4.4/5, 64 recenzií
2,19 €
(4,87 € / 100 g)
Nut Spread Topping
– krémová poleva s vysokým obsahom orieškov, bohatá na vlákninu a nenasýtené tuky, 100% z prírodných surovín
Pistácie 270 g
121
Hodnotenie 4.8/5, 121 recenzií
13,99 €
(5,18 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & mango 20 g
69
Hodnotenie 4.7/5, 69 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & malina 20 g
216
Hodnotenie 4.7/5, 216 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & jahoda 20 g
163
Hodnotenie 4.7/5, 163 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Teriyaki omáčka
– japonská umami omáčka z tradičných surovín, bez GMO a umelých konzervantov, na mäso a marinády
330 ml
18
Hodnotenie 4.9/5, 18 recenzií
6,99 €
(2,12 € / 100 ml)
Sriracha
– stredne štipľavá omáčka na thajský spôsob, bez škrobu a umelých konzervantov, základ zo sladkých paprík a chilli pasty
185 ml
16
Hodnotenie 4.8/5, 16 recenzií
7,49 €
(4,05 € / 100 ml)
Grass-Fed
Grass-Fed Beef
– krehké hovädzie mäso bez konzervantov, z mladých grass-fed býčkov plemena Limousine, 98,5 % mäsa dochuteného iba soľou
400 g
10
Hodnotenie 3.6/5, 10 recenzií
9,49 €
(2,37 € / 100 g)
100 % Kešu maslo
– krémové orechové maslo, sladká maslová chuť s nádychom karamelu, zdroj nenasýtených tukov a rastlinných bielkovín
Jemné kešu oriešky 1 000 g
354
Hodnotenie 4.9/5, 354 recenzií
15,99 €
(1,60 € / 100 g)
100 % Kešu maslo
– krémové orechové maslo, sladká maslová chuť s nádychom karamelu, zdroj nenasýtených tukov a rastlinných bielkovín
Jemné kešu oriešky 500 g
354
Hodnotenie 4.9/5, 354 recenzií
9,99 €
(2 € / 100 g)
Ibištekový čaj
– sušené kvety egyptského ibišteka, výrazná chuť aj farba
60 g
42
Hodnotenie 4.9/5, 42 recenzií
2,99 €
(4,98 € / 100 g)
Kokosový cukor BIO
– prírodné sladidlo s karamelovým nádychom z ručne zbieraných kokosových kvetov, z organického poľnohospodárstva
400 g
23
Hodnotenie 4.9/5, 23 recenzií
4,49 €
(1,12 € / 100 g)
Lyofilizovaný kokos
– mrazom sušené kúsky kokosu, sladké a chrumkavé, prirodzený zdroj rastlinných tukov
50 g
31
Hodnotenie 4.2/5, 31 recenzií
4,19 €
(8,38 € / 100 g)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 300 g
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 300 kapsúl
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
31,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Chocolate chunks
– bez pridaného rafinovaného cukru, výberové kakaové bôby Criollo z Mexika
Biela čokoláda 250 g
76
Hodnotenie 4.5/5, 76 recenzií
9,99 €
(4 € / 100 g)
Kešu orechy natural
– chrumkavý snack so sladkastou maslovou chuťou, zdroj nenasýtených tukov, bez soli
W320 1 000 g
311
Hodnotenie 4.9/5, 311 recenzií
12,99 €
(1,30 € / 100 g)
Protein Crispies
– super chrumkavé proteínové guličky s plnohodnotnými bielkovinami, skvelé k cereáliám, do kaší a jogurtov
Horká čokoláda 130 g
161
Hodnotenie 4.9/5, 161 recenzií
7,49 €
(5,76 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilka 2 000 g
3178
Hodnotenie 4.6/5, 3178 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 2 000 g
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Bez príchute 1 000 g
2720
Hodnotenie 4.6/5, 2720 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilka 30 g
3178
Hodnotenie 4.6/5, 3178 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Jahodový milkshake 1 000 g
1210
Hodnotenie 4.4/5, 1210 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Škoricová rolka 1 000 g
2322
Hodnotenie 4.3/5, 2322 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Banán 30 g
1115
Hodnotenie 4.3/5, 1115 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Slaný karamel 30 g
2120
Hodnotenie 4.3/5, 2120 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Pistácie 1 000 g
498
Hodnotenie 4.3/5, 498 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Biela čokoláda a kokos 30 g
219
Hodnotenie 4.4/5, 219 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Výhodná cena
Akcie týždňa
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Čokoláda 30 g
342
Hodnotenie 4.5/5, 342 recenzií
2,19 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Čokoláda s lieskovými orechmi 1 000 g
352
Hodnotenie 4.5/5, 352 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Vanilka 1 000 g
966
Hodnotenie 4.7/5, 966 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Čokoláda 1 000 g
432
Hodnotenie 4.6/5, 432 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Bez príchute 1 000 g
787
Hodnotenie 4.7/5, 787 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Vanilka 30 g
966
Hodnotenie 4.7/5, 966 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Čokoláda s lieskovými orechmi 30 g
352
Hodnotenie 4.5/5, 352 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Škoricové lupienky 30 g
566
Hodnotenie 4.5/5, 566 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Biela čokoláda 30 g
360
Hodnotenie 4.5/5, 360 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Bez laktózy
Lactose Free Whey Protein
– 75 % obsah bielkovín, bez laktózy, sladený steviol‑glykozidmi, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoládový šejk 30 g
298
Hodnotenie 4.4/5, 298 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Bez laktózy
Lactose Free Whey Protein
– 75 % obsah bielkovín, bez laktózy, sladený steviol‑glykozidmi, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilkový krém 30 g
417
Hodnotenie 4.5/5, 417 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Bez laktózy
Lactose Free Whey Protein
– 75 % obsah bielkovín, bez laktózy, sladený steviol‑glykozidmi, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čučoriedka 30 g
211
Hodnotenie 4.1/5, 211 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Lemon splash 500 g
671
Hodnotenie 4.4/5, 671 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Peach fuzz 500 g
1000
Hodnotenie 4.3/5, 1000 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Pink grapefruit 500 g
595
Hodnotenie 4.4/5, 595 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Peach fuzz 25 g
1000
Hodnotenie 4.3/5, 1000 recenzií
2,49 €
(9,96 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Žltý melón s mangom 500 g
167
Hodnotenie 4.6/5, 167 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Lemon ice tea 500 g
178
Hodnotenie 4.6/5, 178 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 500 g
302
Hodnotenie 4.6/5, 302 recenzií
29,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 1 000 g
302
Hodnotenie 4.6/5, 302 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Kakao 40 g
69
Hodnotenie 4.7/5, 69 recenzií
1,99 €
(4,98 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Biela čokoláda a kokos 1 000 g
219
Hodnotenie 4.4/5, 219 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Baobab 40 g
38
Hodnotenie 4.2/5, 38 recenzií
1,99 €
(4,98 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.