– zosilnia úchop a podporia maximálnu zdvihnutú váhu, z pohodlného a odolného materiálu
1 pár black
24
Hodnotenie 4.6/5, 24 recenzií
4,99 €
Lyofilizované čučoriedky
– bohatá chuť a vôňa, šetrne sušené mrazom, vysoký obsah vlákniny
100 g
18
Hodnotenie 4.8/5, 18 recenzií
8,99 €
(8,99 € / 100 g)
Lyofilizované čučoriedky
– bohatá chuť a vôňa, šetrne sušené mrazom, vysoký obsah vlákniny
50 g
18
Hodnotenie 4.8/5, 18 recenzií
4,99 €
(9,98 € / 100 g)
Miso BIO
– tradičná japonská pasta, slaná korenená chuť, bez konzervantov a GMO
230 g
32
Hodnotenie 4.8/5, 32 recenzií
8,99 €
(3,91 € / 100 g)
Bambucké maslo BIO
– ručne vyrábané, hydratačné maslo na suchú a dehydratovanú pleť
500 g
9
Hodnotenie 4.6/5, 9 recenzií
11,99 €
(2,40 € / 100 g)
-14 %
Akcie týždňa
Zeleninový vývar bez soli BIO
– základ tvorí 92% vyvarenej zeleniny, až 5 l polievky v jednom balení, bez soli či konzervantov
515 ml
15
Hodnotenie 4.2/5, 15 recenzií
5,52 €
Pôvodná cena: 6,49 €
(1,07 € / 100 ml)
Seamless Ribbed Bra
– bezšvová rebrovaná podprsenka nielen na cvičenie
XS/S shark
61
Hodnotenie 4.8/5, 61 recenzií
19,99 €
Flapjack
– mäkká ovsená tyčinka s vysokým obsahom vlákniny
Javorový sirup/pekanové orechy 60 g
1049
Hodnotenie 4.6/5, 1049 recenzií
1,69 €
(2,82 € / 100 g)
Flapjack
– mäkká ovsená tyčinka s vysokým obsahom vlákniny
Hruška/med 60 g
580
Hodnotenie 4.5/5, 580 recenzií
1,69 €
(2,82 € / 100 g)
Flapjack
– mäkká ovsená tyčinka s vysokým obsahom vlákniny
Kokos 60 g
661
Hodnotenie 4.7/5, 661 recenzií
1,69 €
(2,82 € / 100 g)
Quinoa krekry BIO
– pečený chrumkavý snack, bez rafinovaných olejov, bohatý zdroj vlákniny
Sezam 100 g
226
Hodnotenie 4.5/5, 226 recenzií
1,89 €
(1,89 € / 100 g)
Píniové orechy
– oriešky s jemnou maslovou chuťou, až zo 60% nenasýtenej mastnej kyseliny, výborná ingrediencie do pokrmov
250 g
21
Hodnotenie 4.9/5, 21 recenzií
9,99 €
(4 € / 100 g)
Čerstvo pražená káva BIO
– Single origin kávové zrná z Peru, s výrazným telom a tónmi čokolády, orieškov a citrusu, šetrne pražené horúcim vzduchom
Peru 250 g
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
12,99 €
(5,20 € / 100 g)
Multivitamín Complex
– 25 účinných látok, 100 % dennej dávky vitamínov, s vitamínom C prispievajúcim k normálnej imunitnej funkcii a činnosti nervovej sústavy, výživový doplnok
90 kapsúl
25
Hodnotenie 4.7/5, 25 recenzií
17,99 €
(0,20 € / 1 kapsula)
Oat Sticks BIO
– chrumkavé tyčinky bohaté na vlákninu, 100 % prírodné ingrediencie, bez rafinovaných rastlinných olejov
Oregano a bazalka 50 g
379
Hodnotenie 4.4/5, 379 recenzií
0,99 €
(1,98 € / 100 g)
Celozrnný ovsený chlieb BIO
– trvanlivý celozrnný chlieb, bavorské suroviny a výroba, zdroj vlákniny, bez konzervantov
S žitom a pšeničnými klíčkami 375 g
32
Hodnotenie 4.6/5, 32 recenzií
2,29 €
(0,61 € / 100 g)
Protein Crispies
– super chrumkavé proteínové guličky s plnohodnotnými bielkovinami, skvelé k cereáliám, do kaší a jogurtov
Bez príchute 250 g
210
Hodnotenie 4.7/5, 210 recenzií
11,99 €
(4,80 € / 100 g)
Mask Badge Tee
– tričko s drobným Vilgain logom na hrudi, z organickej bavlny, v padnúcom unisex strihu
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.