– kvalitná čokoláda zo single origin kakaových bôbov, s vysokým pomerom kakaa, bez leštiacich látok a lecitínov
80 % tmavá čokoláda 85 g
146
Hodnotenie 4.8/5, 146 recenzií
4,49 €
(5,28 € / 100 g)
Tabuľková čokoláda
– kvalitná čokoláda zo single origin kakaových bôbov, s vysokým pomerom kakaa, bez leštiacich látok a lecitínov
45 % mliečna čokoláda 85 g
70
Hodnotenie 4.7/5, 70 recenzií
4,49 €
(5,28 € / 100 g)
Tabuľková čokoláda
– kvalitná čokoláda zo single origin kakaových bôbov, s vysokým pomerom kakaa, bez leštiacich látok a lecitínov
39 % biela čokoláda 85 g
40
Hodnotenie 4.5/5, 40 recenzií
4,49 €
(5,28 € / 100 g)
Protein Crispies XL
– veľké proteínové chrumky, nabité mliečnymi bielkovinami, nadýchané a chrumkavé
Bez príchute 100 g
32
Hodnotenie 4.8/5, 32 recenzií
5,29 €
(5,29 € / 100 g)
Výhodná cena
Sweet chilli omáčka
– pečené papriky s chilli papričkami, vyvážený sladko‑pikantný profil chuti, bez konzervantov a zahusťovadiel
Pálivá 330 ml
161
Hodnotenie 4.6/5, 161 recenzií
5,43 €
(1,65 € / 100 ml)
Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, iba zo 4 prírodných surovín, zdroj vlákniny
Čierne ríbezle 55 g
116
Hodnotenie 4.6/5, 116 recenzií
1,59 €
(2,89 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného tropického ovocia
– mrazom sušená zmes ovocia, so 100 % prírodným zložením a dokonalou chrumkavosťou
45 g
36
Hodnotenie 4.4/5, 36 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Dezodorant
– 100% prírodný dezodorant, v roll-on balení, nevysušuje a nedráždi pokožku
Eukalyptus s may chang 50 ml
125
Hodnotenie 4.4/5, 125 recenzií
6,99 €
(13,98 € / 100 ml)
Dezodorant
– 100% prírodný dezodorant, v roll-on balení, nevysušuje a nedráždi pokožku
Ylang ylang a bergamot 50 ml
107
Hodnotenie 4.4/5, 107 recenzií
6,99 €
(13,98 € / 100 ml)
Sensual Flow
– maca na podporu plodnosti, muira puama na podporu vitality, ashwagandha na podporu duševnej pohody, výživový doplnok
60 kapsúl
13
Hodnotenie 3.9/5, 13 recenzií
19,99 €
(0,33 € / 1 kapsula)
Čokoládová tyčinka
– s vysokým obsahom kakaa, zo single origin kolumbijských bôbov, sladká desiata na cesty
Horká čokoláda s lieskovými orieškami 45 g
79
Hodnotenie 4.5/5, 79 recenzií
2,49 €
(5,53 € / 100 g)
Čokoládová tyčinka
– s vysokým obsahom kakaa, zo single origin kolumbijských bôbov, sladká desiata na cesty
Biela čokoláda 45 g
43
Hodnotenie 4.6/5, 43 recenzií
3,29 €
(7,31 € / 100 g)
Čokoládová tyčinka
– s vysokým obsahom kakaa, zo single origin kolumbijských bôbov, sladká desiata na cesty
Mliečna a biela čokoláda 45 g
87
Hodnotenie 4.6/5, 87 recenzií
3,29 €
(7,31 € / 100 g)
Paradajková omáčka
– tradičná omáčka z talianskych paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez cukru a konzervantov
Arrabbiata 500 g
84
Hodnotenie 4.7/5, 84 recenzií
3,89 €
(0,78 € / 100 g)
Paradajková omáčka
– tradičná omáčka z talianskych paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez cukru a konzervantov
Puttanesca 500 g
127
Hodnotenie 4.8/5, 127 recenzií
3,89 €
(0,78 € / 100 g)
Mask Badge Tee
– tričko s drobným Vilgain logom na hrudi, z organickej bavlny, v padnúcom unisex strihu
XS White
13
Hodnotenie 4.9/5, 13 recenzií
14,49 €
Coconut Cubes
– chrumkavé ovocie sušené mrazom, zaliate kokosovým mliekom, bez lecitínov a leštiacich látok
Mango 100 g
106
Hodnotenie 4.2/5, 106 recenzií
7,19 €
(7,19 € / 100 g)
Semolínové cestoviny s paradajkami
– rýchle a výživné jedlo pre akúkoľvek príležitosť, bohaté na bielkoviny, bez konzervantov a pridaného cukru
200 g
23
Hodnotenie 4.8/5, 23 recenzií
3,69 €
(1,85 € / 100 g)
Semolínové cestoviny s hríbkami
– rýchle a výživné jedlo pre akúkoľvek príležitosť, bohaté na bielkoviny, 100 % prírodné zloženie bez konzervantov
200 g
25
Hodnotenie 4.8/5, 25 recenzií
3,69 €
(1,85 € / 100 g)
Quinoa s shiitake a lieskovými orieškami
– zmes trojfarebnej quinoy, húb shiitake, orechov a zeleniny, 7 prírodných ingrediencií, na rýchlu prípravu vyváženého jedla
250 g
22
Hodnotenie 4.5/5, 22 recenzií
3,99 €
(1,60 € / 100 g)
Lion's Mane
– vitálna huba v koncentrovanom 30% extrakte, výživový doplnok
90 kapsúl
8
Hodnotenie 4.7/5, 8 recenzií
10,99 €
(0,12 € / 1 kapsula)
Výhodná cena
Akcie týždňa
Meal Shake
– bielkovinový nápoj s komplexnými sacharidmi, 400 kcal na porciu, s obsahom vitamínov a minerálnych látok, prírodné ochutenie a dosladenie
Creamy oats 900 g
36
Hodnotenie 4.7/5, 36 recenzií
21,02 €
(2,34 € / 100 g)
Senovka grécka
– rastlinný extrakt s 50 % obsahom saponínov, výživový doplnok
90 kapsúl
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Argánový olej BIO
– za studena lisovaný argánový olej z Maroka, hydratuje, vyživuje a chráni pokožku aj vlasy, prispieva k mladistvému vzhľadu
50 ml
14
Hodnotenie 5.0/5, 14 recenzií
9,99 €
(19,98 € / 100 ml)
Astaxanthin BIO
– extrakt z BIO riasy haematococcus pluvialis, forma s vysokou biodostupnosťou, Výživový doplnok
60 kapsúl
8
Hodnotenie 5.0/5, 8 recenzií
29,99 €
(0,50 € / 1 kapsula)
5 % Hydratačné olejové sérum
– vyživujúce hydratačné sérum na báze morských rias, s antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami finálna bodka večernej skin care
30 ml
6
Hodnotenie 5.0/5, 6 recenzií
9,99 €
(33,30 € / 100 ml)
1 % Sérum s liposomálnym vitamínom C
– rozjasňuje a revitalizuje pokožku, s výborne vstrebateľným liposomálnym vitamínom C, súčasť rannej skin care
30 ml
8
Hodnotenie 4.7/5, 8 recenzií
9,99 €
(33,30 € / 100 ml)
Probiotické sérum
– 100 % prírodné hydratačné sérum s probiotikami, panthenolom a spirulinou, upokojuje a zabraňuje podráždeniu, vhodné aj pre problematickú pleť
30 ml
12
Hodnotenie 4.9/5, 12 recenzií
9,99 €
(33,30 € / 100 ml)
-21 %
Akcie týždňa
Trail Mix
– zmes ideálna na cesty, bohatá na zdravé tuky, zdroj vlákniny, minerálnych látok a vitamínov
Kokos 70 g
43
Hodnotenie 4.8/5, 43 recenzií
1,79 €
Pôvodná cena: 2,29 €
(2,56 € / 100 g)
Beef Bar BIO
– viac než 70% mäsa z grass‑fed kráv, čisté zloženie z ekologického poľnohospodárstva, bez GMO a glutamátu
Brusnice s repou 35 g
34
Hodnotenie 3.2/5, 34 recenzií
3,29 €
(9,40 € / 100 g)
Chilli omáčka
– pikantná a bohatá chuť, bez umelých konzervantov, farbív či zahusťovadiel
Pečené papriky 185 ml
94
Hodnotenie 4.7/5, 94 recenzií
8,99 €
(4,86 € / 100 ml)
L-Glutamín
– aminokyselina, ktorá prispieva k normálnej činnosti svalov, vhodná pre športovcov aj psychicky vyťažené osoby, Výživový doplnok
Bez príchute 500 g
23
Hodnotenie 4.7/5, 23 recenzií
15,99 €
(3,20 € / 100 g)
-11 %
Akcie týždňa
Morská soľ
– delikátna chuť, nerafinovaná, z chránenej oblasti v Grécku
Jemná 1 000 g
82
Hodnotenie 4.9/5, 82 recenzií
2,28 €
Pôvodná cena: 2,59 €
(0,23 € / 100 g)
Nátierka zo sušených paradajok
– prémiová nátierka zo sušených paradajok a extra panenského olivového oleja, doplnená o exotické kapary, jemne korenená pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
14
Hodnotenie 4.5/5, 14 recenzií
4,99 €
(2,94 € / 100 g)
Cibuľové chutney
– prémiové chutney z červenej cibule a extra panenského olivového oleja, doplnené o balzamikový ocot a portské víno pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
34
Hodnotenie 4.0/5, 34 recenzií
6,49 €
(3,82 € / 100 g)
Dip z pečených červených paprik
– paprikový dip s extra panenským olivovým olejom, doplnený o slnečnicové semienka a čerstvý cesnak pre maximálnu chuť, jemne korenený, bez konzervantov
170 g
10
Hodnotenie 4.5/5, 10 recenzií
6,49 €
(3,82 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Mäsové guličky v paradajkovej omáčke
– R2E hovädzie a bravčové guličky v šťavnatom paradajkovom sóse, s nádychom tymianu, bez lepku a umelých konzervantov
400 g
18
Hodnotenie 4.5/5, 18 recenzií
7,47 €
Pôvodná cena: 8,49 €
(1,87 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Arašidy s kakaom 350 g
560
Hodnotenie 4.6/5, 560 recenzií
9,99 €
(2,85 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Arašidy s bielou čokoládou 350 g
258
Hodnotenie 4.7/5, 258 recenzií
9,99 €
(2,85 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.