– ovsené sušienky plné orieškov a čokolády bez lepku
Slaný karamel s mandľami 100 g
695
Hodnotenie 4.5/5, 695 recenzií
2,99 €
(2,99 € / 100 g)
Mini Cookies BIO
– ovsené sušienky plné orieškov a čokolády bez lepku
Mandle s horkou čokoládou 100 g
175
Hodnotenie 4.4/5, 175 recenzií
2,99 €
(2,99 € / 100 g)
Kolagén komplex
– tri značkové zdroje kolagénu, osviežujúca príchuť, s biotínom na udržanie normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky, výživový doplnok
Hruška a broskyňa 300 g
302
Hodnotenie 4.4/5, 302 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
Kyselina hyalurónová
– hyaluronan sodný vo vysokomolekulárnej forme, 200 mg v dennej dávke
90 kapsúl
20
Hodnotenie 5.0/5, 20 recenzií
9,49 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Flavour Drops
– sladidlo prírodného pôvodu zo stévie, bez kalórií, farbív a umelých aróm, nezvyšuje krvný cukor
Karamel 50 ml
268
Hodnotenie 4.4/5, 268 recenzií
6,49 €
(12,98 € / 100 ml)
Flavour Drops
– sladidlo prírodného pôvodu zo stévie, bez kalórií, farbív a umelých aróm, nezvyšuje krvný cukor
Natural 50 ml
284
Hodnotenie 4.6/5, 284 recenzií
6,49 €
(12,98 € / 100 ml)
-20 %
Akcie týždňa
Olivový olej extra panenský BIO
– lisovaný za studena, z výberovej odrody olív, pôvodom z rodinnej farmy v Grécku
750 ml
74
Hodnotenie 4.9/5, 74 recenzií
12,39 €
Pôvodná cena: 15,49 €
(1,65 € / 100 ml)
Kešu maslo BIO
– 100 % prírodné maslo s extra krémovou textúrou, z orechov pražených horúcim vzduchom, bez aditív a GMO, ideálne do kaší či palaciniek
Jemné kešu oriešky 250 g
41
Hodnotenie 4.8/5, 41 recenzií
6,99 €
(2,80 € / 100 g)
Minútová proteínová ryžová kaša
– bezlepková kaša s krémovou konzistenciou, z prémiovej BIO ryže, bez farbív a konzervantov
Jahoda 400 g
132
Hodnotenie 4.7/5, 132 recenzií
6,29 €
(1,57 € / 100 g)
Trstinový cukor zlatý
– prírodné sladidlo z trstiny bez chemických prísad
500 g
30
Hodnotenie 4.9/5, 30 recenzií
1,89 €
(0,38 € / 100 g)
Popcorn do mikrovlnky BIO
– čerstvý chrumkavý popcorn, čisté zloženie, vysoký obsah vlákniny
Solený zo žltej kukurice 90 g
61
Hodnotenie 4.7/5, 61 recenzií
1,49 €
(1,66 € / 100 g)
Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčna štruktúra, 20 g bielkovín na porciu, kvalitné bielkoviny s postupným uvoľňovaním
Čokoládové brownie 420 g
443
Hodnotenie 4.8/5, 443 recenzií
11,99 €
(2,85 € / 100 g)
Protein Energy Bar
– dodá energiu a kvalitné bielkoviny, poctivá česká výroba, 100% prírodné ingrediencie, vyvážený pomer makroživín
Jahoda a goji 40 g
123
Hodnotenie 4.5/5, 123 recenzií
1,69 €
(4,23 € / 100 g)
Plant Protein Energy Bar
– rýchla energia z datlí, zdroj vlákniny, iba prírodné suroviny, slovenská výroba
Kakao a banán 40 g
91
Hodnotenie 4.4/5, 91 recenzií
1,69 €
(4,23 € / 100 g)
Sójová omáčka v spreji
– bezlepková omáčka z výberových bôbov z Holandska, bez GMO, s praktickým dávkovačom
200 ml
66
Hodnotenie 4.9/5, 66 recenzií
6,29 €
(3,15 € / 100 ml)
Meal Shake
– bielkovinový nápoj s komplexnými sacharidmi, 400 kcal na porciu, s obsahom vitamínov a minerálnych látok, prírodné ochutenie a dosladenie
Čokoláda 900 g
69
Hodnotenie 4.3/5, 69 recenzií
23,99 €
(2,67 € / 100 g)
Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22% rastlinných bielkovín, čokoládová poleva, super mäkučká štruktúra s náplňou
Arašidy so slaným karamelom 50 g (2 x 25 g)
285
Hodnotenie 4.2/5, 285 recenzií
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
PMS Balance
– obsahuje vitamín B6 na podporu hormonálnej aktivity a psychickej činnosti, výživový doplnok
90 kapsúl
71
Hodnotenie 4.5/5, 71 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoko vstrebateľným horčíkom, prispieva k normálnej činnosti svalov a k zníženiu miery únavy a vyčerpania, výživový doplnok
Mango a pomaranč 325 g
370
Hodnotenie 4.6/5, 370 recenzií
15,99 €
(4,92 € / 100 g)
Sweet Nuts Topping
– sladký topping, extra krémová štruktúra, praktické dávkovanie
Arašidy s bielou čokoládou 270 g
234
Hodnotenie 4.8/5, 234 recenzií
6,99 €
(2,59 € / 100 g)
Lyofilizované jahody v čokoláde
– chrumkavé jahody sušené mrazom, zaliate čokoládou s vysokým obsahom kakaa, bez lecitínov a leštiacich látok
Horká čokoláda 120 g
112
Hodnotenie 4.7/5, 112 recenzií
6,29 €
(5,24 € / 100 g)
Špaldové sušienky BIO
– jemná oriešková chuť, len 6 BIO ingrediencií, ideálne ku káve a čaju
Kokos 100 g
45
Hodnotenie 4.9/5, 45 recenzií
1,99 €
(1,99 € / 100 g)
Výhodná cena
Akcie týždňa
Meal Shake
– bielkovinový nápoj s komplexnými sacharidmi, 400 kcal na porciu, s obsahom vitamínov a minerálnych látok, prírodné ochutenie a dosladenie
Karamel so škoricou 900 g
50
Hodnotenie 4.4/5, 50 recenzií
21,40 €
(2,38 € / 100 g)
Celozrnné krekry BIO
– jednoduché prírodné zloženie, chrumkavá štruktúra, bez rafinovaných olejov
Bylinky 150 g
262
Hodnotenie 4.5/5, 262 recenzií
1,59 €
(1,06 € / 100 g)
Minútová proteínová ryžová kaša
– bezlepková kaša s krémovou konzistenciou, z prémiovej BIO ryže, bez farbív a konzervantov
Jemné arašidové maslo 400 g
107
Hodnotenie 4.7/5, 107 recenzií
6,29 €
(1,57 € / 100 g)
Maca Strong
– silný prírodný extrakt, podporuje fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu a sexualitu, výživový doplnok
90 kapsúl
31
Hodnotenie 4.7/5, 31 recenzií
14,99 €
(0,17 € / 1 kapsula)
Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, iba zo 4 prírodných surovín, zdroj vlákniny
Mango 55 g
145
Hodnotenie 4.7/5, 145 recenzií
1,59 €
(2,89 € / 100 g)
Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, iba zo 4 prírodných surovín, zdroj vlákniny
Malina 55 g
165
Hodnotenie 4.7/5, 165 recenzií
1,59 €
(2,89 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného záhradného ovocia
– mrazom sušená zmes ovocia, so 100% prírodným zložením, dokonalou chuťou a chrumkavosťou
45 g
61
Hodnotenie 4.7/5, 61 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného exotického ovocia
– mrazom sušená chrumkavá zmes ovocia, so 100% prírodným zložením a dokonalou chuťou
45 g
43
Hodnotenie 4.4/5, 43 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného lesného ovocia
– mrazom sušená zmes ovocia, so 100% prírodným zložením, dokonalou chuťou a chrumkavosťou
45 g
77
Hodnotenie 4.8/5, 77 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Čokopecičky
– kvalitná čokoláda z južnej ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umelých aróm a leštiacich látok
Biela čokoláda 250 g
181
Hodnotenie 5.0/5, 181 recenzií
12,29 €
(4,92 € / 100 g)
Multivitamín pre ženy
– 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínov, 47 aktívnych zložiek, s vitamínom B6 na podporu imunity a hormonálnej aktivity, výživový doplnok
90 kapsúl
44
Hodnotenie 4.9/5, 44 recenzií
19,99 €
(0,22 € / 1 kapsula)
Lyofilizované jahody v čokoláde
– chrumkavé jahody sušené mrazom, zaliate čokoládou s vysokým obsahom kakaa, bez lecitínov a leštiacich látok
Biela čokoláda 120 g
91
Hodnotenie 4.8/5, 91 recenzií
6,29 €
(5,24 € / 100 g)
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Kokos 39 g (3 x 13 g)
575
Hodnotenie 4.5/5, 575 recenzií
1,99 €
(5,10 € / 100 g)
Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkovanie, bez pridaného cukru alebo syntetických aditív
Arašidové maslo 250 g
209
Hodnotenie 4.8/5, 209 recenzií
4,99 €
(2 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Pomaranč s broskyňou 240 g
93
Hodnotenie 4.4/5, 93 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Beef Stripe
– proteínový snack s údenou chuťou, z prémiového sušeného hovädzieho
25 g
33
Hodnotenie 4.2/5, 33 recenzií
1,79 €
(7,16 € / 100 g)
Black Maca
– prírodný extrakt z čiernej Macy, podporuje libido a prispieva k udržaniu fyzického a duševného zdravia, výživový doplnok
90 kapsúl
15
Hodnotenie 4.7/5, 15 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Coconut Cubes
– chrumkavé ovocie sušené mrazom, zaliate kokosovým mliekom, bez lecitínov a leštiacich látok
Čučoriedka 100 g
153
Hodnotenie 4.2/5, 153 recenzií
6,79 €
(6,79 € / 100 g)
Coconut Cubes
– chrumkavé ovocie sušené mrazom, zaliate kokosovým mliekom, bez lecitínov a leštiacich látok
Jahoda 100 g
113
Hodnotenie 4.4/5, 113 recenzií
6,79 €
(6,79 € / 100 g)
Hovädzí krk
– krehké hovädzie mäso bez konzervantov, 98 % mäsa v každom balení, dochutené iba soľou a korením
100 g
45
Hodnotenie 3.9/5, 45 recenzií
3,49 €
(3,49 € / 100 g)
Kačacie prsia
– krehké kačacie prsia plné bielkovín, z prémiových európskych chovov, 98% mäsa v každom balení
100 g
38
Hodnotenie 4.7/5, 38 recenzií
3,99 €
(3,99 € / 100 g)
Hrášok BIO
– hrášok z talianskych fariem, v BPA NI FREE plechovke
160 g
16
Hodnotenie 5.0/5, 16 recenzií
1,49 €
(0,93 € / 100 g)
Fazuľa Borlotti BIO
– fazuľa z talianskych fariem bohatá na bielkoviny a vlákninu, v BPA NI FREE plechovke
400 g
23
Hodnotenie 4.9/5, 23 recenzií
1,99 €
(0,50 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Hovädzí loj
– 100 % hovädzí tuk plemena Angus, vysoký dymový bod, ideálny na vyprážanie, restovanie a pečenie
300 ml
45
Hodnotenie 4.8/5, 45 recenzií
4,39 €
Pôvodná cena: 4,99 €
(1,46 € / 100 ml)
Koenzým Q10
– ubichinol s najlepšie vstrebateľnou formou na trhu, doplnený o vitamín E, výživový doplnok
60 kapsúl
25
Hodnotenie 4.9/5, 25 recenzií
14,99 €
(0,25 € / 1 kapsula)
Čistiaca pena na tvár s probiotíkami
– prírodná čistiaca pleťová pena s obsahom probiotík a rastlinných olejov, hydratuje a upokojuje pokožku, prispieva k obnove buniek, bez parfumácie
180 ml
28
Hodnotenie 4.7/5, 28 recenzií
9,99 €
(5,55 € / 100 ml)
Flaxseed Chips
– chrumkavé plátky z ľanových semienok so zmesou prírodného korenia, zdroj vlákniny, bielkovín a omega-3 mastných kyselín
Pikantné 50 g
99
Hodnotenie 4.1/5, 99 recenzií
1,99 €
(3,98 € / 100 g)
Minútová proteínová ryžová kaša
– bezlepková kaša s krémovou konzistenciou, z prémiovej BIO ryže, bez farbív a konzervantov
Mliečna čokoláda s lieskovými orechmi 400 g
127
Hodnotenie 4.7/5, 127 recenzií
6,29 €
(1,57 € / 100 g)
Lyofilizované jahody
– 100 % šetrne sušeného ovocia, ktoré božsky chrumká a chutí ako čerstvé
50 g
289
Hodnotenie 4.8/5, 289 recenzií
4,29 €
(8,58 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Jahodový džem 30 g
171
Hodnotenie 4.6/5, 171 recenzií
1,39 €
(4,63 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Čučoriedka a jablko 30 g
142
Hodnotenie 4.6/5, 142 recenzií
1,39 €
(4,63 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Jablko s kivi 240 g
65
Hodnotenie 4.5/5, 65 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Sweet chilli omáčka
– pečené papriky s chilli papričkami, vyvážený sladko‑pikantný profil chuti, bez konzervantov a zahusťovadiel
Jemná 330 ml
166
Hodnotenie 4.5/5, 166 recenzií
6,39 €
(1,94 € / 100 ml)
Energy & Focus Drink
– osviežujúci energetický perlivý nápoj s kofeínom pre podporu fyzickej a duševnej výkonnosti, sladené steviol‑glykozidmi, doplnok stravy
Citrón a limetka 330 ml
552
Hodnotenie 4.2/5, 552 recenzií
1,79 €
(0,54 € / 100 ml)
-12 %
Akcie týždňa
Mäsové guličky v paradajkovej omáčke
– R2E hovädzie a bravčové guličky v šťavnatom paradajkovom sóse, s nádychom tymianu, bez lepku a umelých konzervantov
400 g
18
Hodnotenie 4.5/5, 18 recenzií
7,47 €
Pôvodná cena: 8,49 €
(1,87 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Kešu a kokos s vanilkou 350 g
331
Hodnotenie 4.8/5, 331 recenzií
12,99 €
(3,71 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Škoricovo-máslová sušienka 350 g
537
Hodnotenie 4.7/5, 537 recenzií
12,99 €
(3,71 € / 100 g)
Ginkgo Biloba
– podpora pamäti, sústredenia a duševnej rovnováhy, antioxidant, extrakt z listov ginka dvojlaločného, výživový doplnok
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.