– sladký topping, extra krémová štruktúra, praktické dávkovanie
Arašidy so slaným karamelom 270 g
437
Hodnotenie 4.9/5, 437 recenzií
6,99 €
(2,59 € / 100 g)
Čokopecičky
– kvalitná čokoláda z južnej ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umelých aróm a leštiacich látok
Horká čokoláda 250 g
901
Hodnotenie 5.0/5, 901 recenzií
12,29 €
(4,92 € / 100 g)
Čokopecičky
– kvalitná čokoláda z južnej ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umelých aróm a leštiacich látok
Horká čokoláda 500 g
901
Hodnotenie 5.0/5, 901 recenzií
19,99 €
(4 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Citrónový ľadový čaj 240 g
190
Hodnotenie 4.3/5, 190 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Sladká kukurica BIO
– kukurica v plechovke z talianskych fariem, v BPA NI FREE plechovke
160 g
51
Hodnotenie 5.0/5, 51 recenzií
1,49 €
(0,93 € / 100 g)
Cannellini fazuľa BIO
– biele fazule z talianskych fariem bohaté na bielkoviny, vlákninu, v BPA NI FREE plechovke
400 g
33
Hodnotenie 5.0/5, 33 recenzií
2,29 €
(0,57 € / 100 g)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Malina 320 g
646
Hodnotenie 4.8/5, 646 recenzií
7,29 €
(2,28 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Pistáciový krém 30 g
321
Hodnotenie 4.0/5, 321 recenzií
1,39 €
(4,63 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Údená paprika 140 g
215
Hodnotenie 4.5/5, 215 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Trhané hovädzie
– krehké a šťavnaté kúsky zavareného mäsa v jemnej marináde, z trávou kŕmených mladých býčkov plemena Limousine
Údená paprika 250 g
284
Hodnotenie 4.8/5, 284 recenzií
6,99 €
(2,80 € / 100 g)
Horčík malát
– 110 mg horčíka v kapsule, vo forme horečnatého malátu, výživový doplnok
200 kapsúl
124
Hodnotenie 4.9/5, 124 recenzií
21,49 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Protein Nut Spread
– 100% prírodné orechové maslo s grass-fed proteínom
Mandle s bielou čokoládou a kokosom 350 g
1117
Hodnotenie 4.8/5, 1117 recenzií
13,49 €
(3,85 € / 100 g)
Kreatín
– mikronizovaný kreatín monohydrát, HPLC testovaný, podpora sily a výkonu, výživový doplnok
Mango a pomaranč 500 g
301
Hodnotenie 4.7/5, 301 recenzií
18,99 €
(3,80 € / 100 g)
Plant Protein Energy Balls BIO
– mäkký snack plnený tekutou náplňou, posypaný orechmi, prémiové BIO ingrediencie, kombinácia ryžového a hrachového proteínu
Kakao 45 g (3 x 15 g)
167
Hodnotenie 4.5/5, 167 recenzií
2,19 €
(4,87 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Mango 200 g
145
Hodnotenie 4.8/5, 145 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Ryžové rezance
– bezlepkové ryžové rezance typu tagliatelle, jemná štruktúra, hotové za 2 minúty
Ø 1 mm 240 g
62
Hodnotenie 4.9/5, 62 recenzií
2,29 €
(0,95 € / 100 g)
Ryžové rezance
– bezlepkové ryžové rezance typu tagliatelle, jemná štruktúra, hotové za 2 minúty
Ø 3 mm 240 g
62
Hodnotenie 4.9/5, 62 recenzií
2,29 €
(0,95 € / 100 g)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Lesné ovocie 320 g
231
Hodnotenie 4.8/5, 231 recenzií
7,29 €
(2,28 € / 100 g)
Kukuričné proteínové chipsy BIO
– pomaly pečené kukuričné chipsy na extra panenskom olivovom oleji, zdroj rastlinných bielkovín, bez lepku a bez laktózy
BBQ 60 g
139
Hodnotenie 4.8/5, 139 recenzií
1,99 €
(3,32 € / 100 g)
Minútová proteínová kaša
– ultra krémová, 25 g bielkovín na porciu, vysoký obsah vlákniny
Čokoládové brownie 400 g
246
Hodnotenie 4.6/5, 246 recenzií
7,29 €
(1,82 € / 100 g)
Jablčné chipsy
– sušené ultra chrumkavé plátky, z prémiových jabĺk, bez vyprážania, bez siričitanov
Škorica 30 g
191
Hodnotenie 4.8/5, 191 recenzií
1,49 €
(4,97 € / 100 g)
Multivitamín pre mužov
– komplexný multivitamín s minerálnymi látkami, antioxidantmi, adaptogénmi a probiotikami, špeciálne navrhnutý pre potreby mužského tela
90 kapsúl
21
Hodnotenie 4.8/5, 21 recenzií
18,99 €
(0,21 € / 1 kapsula)
Sardinkový krém
– 61 % sardiniek lovených na otvorenom mori, bohaté na tuky, v extra panenskom olivovom oleji
75 g
21
Hodnotenie 4.5/5, 21 recenzií
2,29 €
(3,05 € / 100 g)
-12 %
Multivitamín pre mužov
– komplexný multivitamín s minerálnymi látkami, antioxidantmi, adaptogénmi a probiotikami, špeciálne navrhnutý pre potreby mužského tela
3× 90 kapsúl
21
Hodnotenie 4.8/5, 21 recenzií
50,13 €
Pôvodná cena: 56,97 €
(0,19 € / 1 kapsula)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 120 kapsúl
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
17,99 €
(0,15 € / 1 kapsula)
Lipozomálny vitamín C
– vysoko vstrebateľná forma, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k normálnej funkcii imunitného systému, výživový doplnok
90 kapsúl
25
Hodnotenie 5.0/5, 25 recenzií
18,99 €
(0,21 € / 1 kapsula)
Chocolate chunks
– bez pridaného rafinovaného cukru, výberové kakaové bôby Criollo z Mexika
Tmavá čokoláda 250 g
154
Hodnotenie 4.7/5, 154 recenzií
9,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 30 g
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 1 000 g
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Jahodový milkshake 30 g
1210
Hodnotenie 4.4/5, 1210 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Pistácie 30 g
498
Hodnotenie 4.3/5, 498 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Plant Protein Nut Spread BIO
– 100% orechové maslo s hrachovým proteínom, bez aróm a palmového tuku
Lieskové orechy a kakao 250 g
68
Hodnotenie 5.0/5, 68 recenzií
11,29 €
(4,52 € / 100 g)
Pesto BIO
– z poctivo pestovaných talianskych ingrediencií, ručný zber, bez konzervantov
Verde 130 g
135
Hodnotenie 4.9/5, 135 recenzií
3,99 €
(3,07 € / 100 g)
Filety z divokého lososa
– čisté filety z lososa Keta, lovené vo vodách Pacifiku, zdroj plnohodnotných bielkovín, bez umelých konzervantov
V olivovom oleji 120 g
68
Hodnotenie 4.8/5, 68 recenzií
5,29 €
(4,41 € / 100 g)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Javorový sirup 320 g
57
Hodnotenie 4.8/5, 57 recenzií
6,99 €
(2,18 € / 100 g)
Elektrolyty
– jednoduché zloženie a svieža chuť, vo forme rozpustného prášku, výživový doplnok
Pomaranč & citrón bez stévie 320 g
157
Hodnotenie 4.7/5, 157 recenzií
17,99 €
(5,62 € / 100 g)
Cícer v náleve BIO
– sterilizovaný, bohatý na rastlinné bielkoviny a vlákninu, iba cícer, voda a soľ
370 g
112
Hodnotenie 4.8/5, 112 recenzií
2,39 €
(0,65 € / 100 g)
Paradajková omáčka BIO
– plná chuť cherry paradajok, s extra panenským olivovým olejom, bez konzervantov
Bazalka 250 g
64
Hodnotenie 4.9/5, 64 recenzií
2,49 €
(1 € / 100 g)
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Pistácie solené 39 g (3 x 13 g)
97
Hodnotenie 4.5/5, 97 recenzií
2,39 €
(6,13 € / 100 g)
-20 %
Akcie týždňa
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Mandle v pomarančovom oleji 39 g (3 x 13 g)
72
Hodnotenie 4.5/5, 72 recenzií
1,59 €
Pôvodná cena: 1,99 €
(4,08 € / 100 g)
-14 %
Akcie týždňa
Strukovinové cestoviny BIO
– v BIO kvalite, bez lepku, blesková príprava do 8 minút
Cícerové gnochetti 250 g
40
Hodnotenie 4.1/5, 40 recenzií
2,29 €
Pôvodná cena: 2,69 €
(0,92 € / 100 g)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Salty Lime 500 ml
94
Hodnotenie 3.9/5, 94 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Syrové chrumky
– chrumkavý snack zo zrelého lotyšského syra, 50% obsah bielkovín, bez laktózy
Bez príchute 50 g
66
Hodnotenie 4.6/5, 66 recenzií
2,79 €
(5,58 € / 100 g)
Syrové chrumky
– chrumkavý snack zo zrelého lotyšského syra, 50% obsah bielkovín, bez laktózy
Cibuľa, cesnak a petržlen 50 g
27
Hodnotenie 4.5/5, 27 recenzií
2,79 €
(5,58 € / 100 g)
Limitovaná edícia
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Mandarínka a matcha 500 ml
51
Hodnotenie 3.8/5, 51 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Energy & Focus Drink
– osviežujúci energetický perlivý nápoj s kofeínom pre podporu fyzickej a duševnej výkonnosti, sladené steviol‑glykozidmi, doplnok stravy
Mango 330 ml
56
Hodnotenie 4.5/5, 56 recenzií
1,79 €
(0,54 € / 100 ml)
Vitamín C Gummies
– 91,5 % ovocnej zložky, vhodné pre deti, s vitamínom C, výživový doplnok
Citrón 60 ks
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
8,69 €
-15 %
Kukuričné proteínové chipsy BIO
– pomaly pečené kukuričné chipsy na extra panenskom olivovom oleji, zdroj rastlinných bielkovín, bez lepku a bez laktózy
12× BBQ 60 g
139
Hodnotenie 4.8/5, 139 recenzií
20,28 €
Pôvodná cena: 23,88 €
(2,82 € / 100 g)
-7 %
Vitamín D3
– podpora imunity, s vysokou vstrebateľnosťou, v rastlinných kapsulách, výživový doplnok
3× 90 kapsúl
88
Hodnotenie 4.9/5, 88 recenzií
27,87 €
Pôvodná cena: 29,97 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Basmati ryža hnedá BIO
– ručne spracovaná voňavá odroda z úpätia Himalájov
500 g
95
Hodnotenie 4.7/5, 95 recenzií
2,59 €
(0,52 € / 100 g)
Morčacie stehno v náleve
– chudé mäso z lokálnych fariem, na rýchlu prípravu chutného jedla, jemne dochutené
So soľou a korením 400 g
159
Hodnotenie 4.9/5, 159 recenzií
7,99 €
(2 € / 100 g)
Beef Jerky BIO
– poctivá porcia bielkovín z kvalitného českého mäsa bez konzervantov a aróm
Morská soľ 25 g
103
Hodnotenie 4.4/5, 103 recenzií
3,29 €
(13,16 € / 100 g)
Beef Jerky BIO
– poctivá porcia bielkovín z kvalitného českého mäsa bez konzervantov a aróm
Morská soľ 50 g
103
Hodnotenie 4.4/5, 103 recenzií
5,99 €
(11,98 € / 100 g)
Minútová pohánková kaša BIO
– obsahujúca vlákninu a mikroživiny, bez cukru a pripravená za minútu
200 g
124
Hodnotenie 4.8/5, 124 recenzií
1,59 €
(0,80 € / 100 g)
Pohánková múka BIO
– kvalitná celozrnná múka, ktorá ti dodá mikroživiny a vlákninu
400 g
27
Hodnotenie 5.0/5, 27 recenzií
2,89 €
(0,72 € / 100 g)
Multivitamín
– 13 vitamínov a 7 minerálnych látok, vysoká vstrebateľnosť, podpora celkového zdravia, výživový doplnok
120 kapsúl
39
Hodnotenie 4.8/5, 39 recenzií
14,99 €
(0,12 € / 1 kapsula)
Sušené vaječné bielky
– 100 % sušené vajcia, 81 % bielkovín na 100 g, bez GMO, bez ďalších aditív
500 g
40
Hodnotenie 4.4/5, 40 recenzií
18,99 €
(3,80 € / 100 g)
Arašidové maslo BIO
– 100 % z jemne vzduchom pražených arašidov a soli
Chrumkavé arašidy 350 g
736
Hodnotenie 4.8/5, 736 recenzií
4,49 €
(1,28 € / 100 g)
Psyllium BIO
– rozpustná vláknina pre normálnu funkciu tráviaceho traktu a čriev, výživový doplnok
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.