– jednoduché prírodné zloženie, chrumkavá štruktúra, bez rafinovaných olejov
Bylinky 150 g
262
Hodnotenie 4.5/5, 262 recenzií
1,59 €
(1,06 € / 100 g)
Maca Strong
– silný prírodný extrakt, podporuje fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu a sexualitu, výživový doplnok
90 kapsúl
31
Hodnotenie 4.7/5, 31 recenzií
14,99 €
(0,17 € / 1 kapsula)
Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, iba zo 4 prírodných surovín, zdroj vlákniny
Mango 55 g
145
Hodnotenie 4.7/5, 145 recenzií
1,59 €
(2,89 € / 100 g)
Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, iba zo 4 prírodných surovín, zdroj vlákniny
Malina 55 g
165
Hodnotenie 4.7/5, 165 recenzií
1,59 €
(2,89 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného záhradného ovocia
– mrazom sušená zmes ovocia, so 100% prírodným zložením, dokonalou chuťou a chrumkavosťou
45 g
61
Hodnotenie 4.7/5, 61 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného exotického ovocia
– mrazom sušená chrumkavá zmes ovocia, so 100% prírodným zložením a dokonalou chuťou
45 g
43
Hodnotenie 4.4/5, 43 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného lesného ovocia
– mrazom sušená zmes ovocia, so 100% prírodným zložením, dokonalou chuťou a chrumkavosťou
45 g
77
Hodnotenie 4.8/5, 77 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Multivitamín pre ženy
– 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínov, 47 aktívnych zložiek, s vitamínom B6 na podporu imunity a hormonálnej aktivity, výživový doplnok
90 kapsúl
44
Hodnotenie 4.9/5, 44 recenzií
19,99 €
(0,22 € / 1 kapsula)
Lyofilizované jahody v čokoláde
– chrumkavé jahody sušené mrazom, zaliate čokoládou s vysokým obsahom kakaa, bez lecitínov a leštiacich látok
Biela čokoláda 120 g
91
Hodnotenie 4.8/5, 91 recenzií
6,29 €
(5,24 € / 100 g)
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Kokos 39 g (3 x 13 g)
575
Hodnotenie 4.5/5, 575 recenzií
1,99 €
(5,10 € / 100 g)
Nut Butter Topping
– krémový topping, jednoduché dávkovanie, bez pridaného cukru alebo syntetických aditív
Arašidové maslo 250 g
209
Hodnotenie 4.8/5, 209 recenzií
4,99 €
(2 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Pomaranč s broskyňou 240 g
93
Hodnotenie 4.4/5, 93 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Black Maca
– prírodný extrakt z čiernej Macy, podporuje libido a prispieva k udržaniu fyzického a duševného zdravia, výživový doplnok
90 kapsúl
15
Hodnotenie 4.7/5, 15 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Coconut Cubes
– chrumkavé ovocie sušené mrazom, zaliate kokosovým mliekom, bez lecitínov a leštiacich látok
Čučoriedka 100 g
153
Hodnotenie 4.2/5, 153 recenzií
6,79 €
(6,79 € / 100 g)
Coconut Cubes
– chrumkavé ovocie sušené mrazom, zaliate kokosovým mliekom, bez lecitínov a leštiacich látok
Jahoda 100 g
113
Hodnotenie 4.4/5, 113 recenzií
6,79 €
(6,79 € / 100 g)
Koenzým Q10
– ubichinol s najlepšie vstrebateľnou formou na trhu, doplnený o vitamín E, výživový doplnok
60 kapsúl
25
Hodnotenie 4.9/5, 25 recenzií
14,99 €
(0,25 € / 1 kapsula)
Lyofilizované jahody
– 100 % šetrne sušeného ovocia, ktoré božsky chrumká a chutí ako čerstvé
50 g
289
Hodnotenie 4.8/5, 289 recenzií
4,29 €
(8,58 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Jahodový džem 30 g
171
Hodnotenie 4.6/5, 171 recenzií
1,39 €
(4,63 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Čučoriedka a jablko 30 g
142
Hodnotenie 4.6/5, 142 recenzií
1,39 €
(4,63 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Jablko s kivi 240 g
65
Hodnotenie 4.5/5, 65 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Energy & Focus Drink
– osviežujúci energetický perlivý nápoj s kofeínom pre podporu fyzickej a duševnej výkonnosti, sladené steviol‑glykozidmi, doplnok stravy
Citrón a limetka 330 ml
552
Hodnotenie 4.2/5, 552 recenzií
1,79 €
(0,54 € / 100 ml)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Kešu a kokos s vanilkou 350 g
331
Hodnotenie 4.8/5, 331 recenzií
12,99 €
(3,71 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Škoricovo-máslová sušienka 350 g
537
Hodnotenie 4.7/5, 537 recenzií
12,99 €
(3,71 € / 100 g)
Ginkgo Biloba
– podpora pamäti, sústredenia a duševnej rovnováhy, antioxidant, extrakt z listov ginka dvojlaločného, výživový doplnok
90 kapsúl
11
Hodnotenie 4.9/5, 11 recenzií
13,99 €
(0,16 € / 1 kapsula)
Joint Complex
– Glukozamín, chondroitín, MSM a extrakt zo živice Boswellia serrata, podpora normálneho stavu kĺbov, výživový doplnok
90 kapsúl
27
Hodnotenie 4.9/5, 27 recenzií
12,49 €
(0,14 € / 1 kapsula)
Greens Mix
– 13 účinných látok vrátane 4 superpotravín, Chlorella a spirulina pomáhajú podporiť vitalitu a imunitný systém, výživový doplnok
– lepšia priechodnosť dýchacích ciest, zlepšenie kvality spánku a eliminácia chrápania, vhodné aj na šport
30 ks
39
Hodnotenie 3.8/5, 39 recenzií
7,59 €
Lyofilizované mango
– 100% šetrne sušené chrumkavé ovocie bez pridaného cukru
79
Hodnotenie 4.7/5, 79 recenzií
od 4,29 €
(od 7,19 € / 100 g)
Citrulín Malát
– 100 % čistý bez prísad, laboratórne testovaný, výživový doplnok
300 g
17
Hodnotenie 4.9/5, 17 recenzií
11,99 €
(4 € / 100 g)
Komplex elektrolytov
– rozpustný hypotonický nápoj, vo vreckách pre jednoduché použitie a ľahké dávkovanie, výživový doplnok
Zelená broskyňa 100 g (10 x 10 g)
41
Hodnotenie 4.9/5, 41 recenzií
10,99 €
(10,99 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Broskyňa 200 g
165
Hodnotenie 4.8/5, 165 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Pomaranč 200 g
116
Hodnotenie 4.9/5, 116 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Protein Nut Spread
– 100% prírodné orechové maslo s grass-fed proteínom
Slaný karamel 350 g
740
Hodnotenie 4.7/5, 740 recenzií
13,49 €
(3,85 € / 100 g)
Fruit Moons
– chrumkavé kešu oriešky obalené v ovocnom prášku, zdroj nenasýtených tukov, bez pridaného cukru, soli a konzervantov
Mango 100 g
39
Hodnotenie 4.6/5, 39 recenzií
7,99 €
(7,99 € / 100 g)
Probiotiká pre ženy
– 5 probiotických kmeňov, 20 miliárd CFU, s vitamínom B6 a extraktom z brusníc, výživový doplnok
30 kapsúl
35
Hodnotenie 4.9/5, 35 recenzií
11,99 €
(0,40 € / 1 kapsula)
Pre-workout 3.0
– extra silný nakopávač, s kofeínom pre podporu výkonu, obsahuje beta-alanín, cholín, taurín a silné prírodné extrakty
2 príchute
33
Hodnotenie 4.4/5, 33 recenzií
24,99 €
(5,55 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Kari 140 g
76
Hodnotenie 4.6/5, 76 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Pečená cibuľka 140 g
163
Hodnotenie 4.5/5, 163 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Jablčné chipsy
– sušené ultra chrumkavé plátky, z prémiových jabĺk, bez vyprážania, bez siričitanov
Natural 30 g
70
Hodnotenie 5.0/5, 70 recenzií
1,49 €
(4,97 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Mango 40 g
187
Hodnotenie 4.5/5, 187 recenzií
1,99 €
(4,98 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 900 g
135
Hodnotenie 4.7/5, 135 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Biela čokoláda 30 g
90
Hodnotenie 4.5/5, 90 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Plant Protein Energy Balls BIO
– mäkký snack plnený tekutou náplňou, posypaný orechmi, prémiové BIO ingrediencie, kombinácia ryžového a hrachového proteínu
Jahoda s kokosom 45 g (3 x 15 g)
64
Hodnotenie 4.4/5, 64 recenzií
2,19 €
(4,87 € / 100 g)
Nut Spread Topping
– krémová poleva s vysokým obsahom orieškov, bohatá na vlákninu a nenasýtené tuky, 100% z prírodných surovín
Pistácie 270 g
121
Hodnotenie 4.8/5, 121 recenzií
13,99 €
(5,18 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & mango 20 g
69
Hodnotenie 4.7/5, 69 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & malina 20 g
216
Hodnotenie 4.7/5, 216 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & jahoda 20 g
163
Hodnotenie 4.7/5, 163 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
100 % Kešu maslo
– krémové orechové maslo, sladká maslová chuť s nádychom karamelu, zdroj nenasýtených tukov a rastlinných bielkovín
Jemné kešu oriešky 1 000 g
354
Hodnotenie 4.9/5, 354 recenzií
15,99 €
(1,60 € / 100 g)
100 % Kešu maslo
– krémové orechové maslo, sladká maslová chuť s nádychom karamelu, zdroj nenasýtených tukov a rastlinných bielkovín
Jemné kešu oriešky 500 g
354
Hodnotenie 4.9/5, 354 recenzií
9,99 €
(2 € / 100 g)
Ibištekový čaj
– sušené kvety egyptského ibišteka, výrazná chuť aj farba
60 g
42
Hodnotenie 4.9/5, 42 recenzií
2,99 €
(4,98 € / 100 g)
Lyofilizovaný kokos
– mrazom sušené kúsky kokosu, sladké a chrumkavé, prirodzený zdroj rastlinných tukov
50 g
31
Hodnotenie 4.2/5, 31 recenzií
4,19 €
(8,38 € / 100 g)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 300 g
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 300 kapsúl
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
31,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Kešu orechy natural
– chrumkavý snack so sladkastou maslovou chuťou, zdroj nenasýtených tukov, bez soli
W320 1 000 g
311
Hodnotenie 4.9/5, 311 recenzií
12,99 €
(1,30 € / 100 g)
Protein Crispies
– super chrumkavé proteínové guličky s plnohodnotnými bielkovinami, skvelé k cereáliám, do kaší a jogurtov
Horká čokoláda 130 g
161
Hodnotenie 4.9/5, 161 recenzií
7,49 €
(5,76 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilka 2 000 g
3178
Hodnotenie 4.6/5, 3178 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 2 000 g
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Bez príchute 1 000 g
2720
Hodnotenie 4.6/5, 2720 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.