– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Citrónový ľadový čaj 240 g
190
Hodnotenie 4.3/5, 190 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Malina 320 g
646
Hodnotenie 4.8/5, 646 recenzií
7,29 €
(2,28 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Pistáciový krém 30 g
321
Hodnotenie 4.0/5, 321 recenzií
1,39 €
(4,63 € / 100 g)
Hummus
– cícerová nátierka s olivovým olejom a tahini, 100 % prírodné zloženie bez umelých aditív, krémová textúra a jemná chuť
Údená paprika 140 g
215
Hodnotenie 4.5/5, 215 recenzií
1,99 €
(1,42 € / 100 g)
Horčík malát
– 110 mg horčíka v kapsule, vo forme horečnatého malátu, výživový doplnok
200 kapsúl
124
Hodnotenie 4.9/5, 124 recenzií
21,49 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Protein Nut Spread
– 100% prírodné orechové maslo s grass-fed proteínom
Mandle s bielou čokoládou a kokosom 350 g
1117
Hodnotenie 4.8/5, 1117 recenzií
13,49 €
(3,85 € / 100 g)
Kreatín
– mikronizovaný kreatín monohydrát, HPLC testovaný, podpora sily a výkonu, výživový doplnok
Mango a pomaranč 500 g
301
Hodnotenie 4.7/5, 301 recenzií
18,99 €
(3,80 € / 100 g)
Plant Protein Energy Balls BIO
– mäkký snack plnený tekutou náplňou, posypaný orechmi, prémiové BIO ingrediencie, kombinácia ryžového a hrachového proteínu
Kakao 45 g (3 x 15 g)
167
Hodnotenie 4.5/5, 167 recenzií
2,19 €
(4,87 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamín C
– svieži instantný nápoj, s grass‑fed kolagénovými peptidmi, vitamín C podporuje normálny stav pokožky, kostí a chrupaviek, výživový doplnok
Mango 200 g
145
Hodnotenie 4.8/5, 145 recenzií
11,29 €
(5,65 € / 100 g)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Lesné ovocie 320 g
231
Hodnotenie 4.8/5, 231 recenzií
7,29 €
(2,28 € / 100 g)
Jablčné chipsy
– sušené ultra chrumkavé plátky, z prémiových jabĺk, bez vyprážania, bez siričitanov
Škorica 30 g
191
Hodnotenie 4.8/5, 191 recenzií
1,49 €
(4,97 € / 100 g)
Multivitamín pre mužov
– komplexný multivitamín s minerálnymi látkami, antioxidantmi, adaptogénmi a probiotikami, špeciálne navrhnutý pre potreby mužského tela
90 kapsúl
21
Hodnotenie 4.8/5, 21 recenzií
18,99 €
(0,21 € / 1 kapsula)
-12 %
Multivitamín pre mužov
– komplexný multivitamín s minerálnymi látkami, antioxidantmi, adaptogénmi a probiotikami, špeciálne navrhnutý pre potreby mužského tela
3× 90 kapsúl
21
Hodnotenie 4.8/5, 21 recenzií
50,13 €
Pôvodná cena: 56,97 €
(0,19 € / 1 kapsula)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 120 kapsúl
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
17,99 €
(0,15 € / 1 kapsula)
Lipozomálny vitamín C
– vysoko vstrebateľná forma, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k normálnej funkcii imunitného systému, výživový doplnok
90 kapsúl
25
Hodnotenie 5.0/5, 25 recenzií
18,99 €
(0,21 € / 1 kapsula)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 30 g
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 1 000 g
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Jahodový milkshake 30 g
1210
Hodnotenie 4.4/5, 1210 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Pistácie 30 g
498
Hodnotenie 4.3/5, 498 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Javorový sirup 320 g
57
Hodnotenie 4.8/5, 57 recenzií
6,99 €
(2,18 € / 100 g)
Elektrolyty
– jednoduché zloženie a svieža chuť, vo forme rozpustného prášku, výživový doplnok
Pomaranč & citrón bez stévie 320 g
157
Hodnotenie 4.7/5, 157 recenzií
17,99 €
(5,62 € / 100 g)
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Pistácie solené 39 g (3 x 13 g)
97
Hodnotenie 4.5/5, 97 recenzií
2,39 €
(6,13 € / 100 g)
-20 %
Akcie týždňa
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Mandle v pomarančovom oleji 39 g (3 x 13 g)
72
Hodnotenie 4.5/5, 72 recenzií
1,59 €
Pôvodná cena: 1,99 €
(4,08 € / 100 g)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Salty Lime 500 ml
94
Hodnotenie 3.9/5, 94 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Syrové chrumky
– chrumkavý snack zo zrelého lotyšského syra, 50% obsah bielkovín, bez laktózy
Bez príchute 50 g
66
Hodnotenie 4.6/5, 66 recenzií
2,79 €
(5,58 € / 100 g)
Syrové chrumky
– chrumkavý snack zo zrelého lotyšského syra, 50% obsah bielkovín, bez laktózy
Cibuľa, cesnak a petržlen 50 g
27
Hodnotenie 4.5/5, 27 recenzií
2,79 €
(5,58 € / 100 g)
Limitovaná edícia
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Mandarínka a matcha 500 ml
51
Hodnotenie 3.8/5, 51 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Energy & Focus Drink
– osviežujúci energetický perlivý nápoj s kofeínom pre podporu fyzickej a duševnej výkonnosti, sladené steviol‑glykozidmi, doplnok stravy
Mango 330 ml
56
Hodnotenie 4.5/5, 56 recenzií
1,79 €
(0,54 € / 100 ml)
-7 %
Vitamín D3
– podpora imunity, s vysokou vstrebateľnosťou, v rastlinných kapsulách, výživový doplnok
3× 90 kapsúl
88
Hodnotenie 4.9/5, 88 recenzií
27,87 €
Pôvodná cena: 29,97 €
(0,10 € / 1 kapsula)
-10 %
Prebiotic Topping Package
– iba z 3 prírodných ingrediencií, s vysokým obsahom vlákniny, bez konzervantov, farbív a umelých sladidiel
od 18,87 €
Pôvodná cena: 20,97 €
Arašidové maslo BIO
– 100 % z jemne vzduchom pražených arašidov a soli
Chrumkavé arašidy 350 g
736
Hodnotenie 4.8/5, 736 recenzií
4,49 €
(1,28 € / 100 g)
Granola
– pečené vločky a orechy vo veľkých chrumkavých klastroch, ručné spracovanie v malých šaržiach pre maximálnu čerstvosť
Kokos, mandle a kešu 400 g
329
Hodnotenie 4.7/5, 329 recenzií
8,99 €
(2,25 € / 100 g)
Granola
– pečené vločky a orechy vo veľkých chrumkavých klastroch, ručné spracovanie v malých šaržiach pre maximálnu čerstvosť
Slaný karamel 400 g
670
Hodnotenie 4.7/5, 670 recenzií
8,99 €
(2,25 € / 100 g)
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Mandľové maslo 39 g (3 x 13 g)
848
Hodnotenie 4.5/5, 848 recenzií
1,99 €
(5,10 € / 100 g)
Edible Cookie Dough
– lahodné sušienkové cesto plné pomletých arašidov a fínskych vločiek, ktoré môžeš jesť priamo z pohára
Arašidové maslo a čokopecičky 350 g
463
Hodnotenie 4.5/5, 463 recenzií
10,99 €
(3,14 € / 100 g)
Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémovej náplne, bez konzervantov, z ingrediencií ekologického poľnohospodárstva
Lieskovorieškové maslo 39 g (3 x 13 g)
1088
Hodnotenie 4.5/5, 1088 recenzií
1,99 €
(5,10 € / 100 g)
Datle medjool sušené BIO
– bez pridaného cukru, krémová textúra a karamelová chuť
200 g
60
Hodnotenie 4.9/5, 60 recenzií
4,69 €
(2,35 € / 100 g)
Lyofilizované maliny
– 100% šetrne sušeného ovocia, ktoré božsky chrumká a chutí ako čerstvé
100 g
167
Hodnotenie 4.8/5, 167 recenzií
9,99 €
(9,99 € / 100 g)
81 % Proteín na pečenie
– zmes mliečnych proteínov, pre perfektné výsledky pri varení aj pečení
500 g
38
Hodnotenie 4.9/5, 38 recenzií
17,99 €
(3,60 € / 100 g)
L-Theanín
– 100 mg l-theanínu v 1 kapsule, extrakt zo zeleného čaju, výživový doplnok
90 kapsúl
20
Hodnotenie 5.0/5, 20 recenzií
8,99 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Energy Cookie BIO
– mäkká a vláčna štruktúra, vysoký obsah vlákniny, praktický snack do vrecka
Jablko so škoricou 40 g
312
Hodnotenie 4.4/5, 312 recenzií
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22% rastlinných bielkovín, čokoládová poleva, super mäkučká štruktúra s náplňou
Arašidové maslo 50 g (2 x 25 g)
471
Hodnotenie 4.3/5, 471 recenzií
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22% rastlinných bielkovín, čokoládová poleva, super mäkučká štruktúra s náplňou
Kokos 50 g (2 x 25 g)
604
Hodnotenie 4.3/5, 604 recenzií
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
Probiotic Complex
– 15 probiotických kmeňov a 30 miliárd živých mikroorganizmov v 1 kapsule, výživový doplnok
60 kapsúl
59
Hodnotenie 4.8/5, 59 recenzií
17,99 €
(0,30 € / 1 kapsula)
Cookies BIO
– sušienka ku káve alebo čaju, 100 % prírodné ingrediencie, sladené medom a trstinovým cukrom
Kakao 135 g (4 x 2 sušienky)
518
Hodnotenie 4.7/5, 518 recenzií
2,99 €
(2,21 € / 100 g)
Grass-Fed
Joint Support
– pre podporu pohybového aparátu, výživový doplnok
Papája 360 g
60
Hodnotenie 4.6/5, 60 recenzií
26,99 €
(7,50 € / 100 g)
Nut Honey Bar BIO
– chrumkavý snack, 100% prírodný a raw, dosladené medom a ovocím, vysoký obsah orechov
Kešu a brusnice 75 g (3 x 25 g)
341
Hodnotenie 4.9/5, 341 recenzií
1,59 €
(2,12 € / 100 g)
Horčík a zinok
– minerálne látky v chelátových väzbách, obohatené o vitamín B6 a meď, výživový doplnok
90 kapsúl
37
Hodnotenie 5.0/5, 37 recenzií
12,99 €
(0,14 € / 1 kapsula)
Protein Granola
– vločky a orechy zapečené do veľkých chrumkavých klastrov, obohatené o mliečne proteínové chrumky, jednoduchá desiata i základ pre výživné raňajky
Kakao a mliečna čokoláda 350 g
215
Hodnotenie 4.8/5, 215 recenzií
9,59 €
(2,74 € / 100 g)
Para orechy
– sladkasté, ľahko horké oriešky, odroda s druhou najväčšou veľkosťou jadier, zdroj nenasýtených tukov
250 g
30
Hodnotenie 4.9/5, 30 recenzií
7,99 €
(3,20 € / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– priprav si vlastné proteínové vafle alebo lievance za menej ako 10 minút, s vysokým obsahom mliečnych bielkovín
Natural 700 g
261
Hodnotenie 4.5/5, 261 recenzií
14,99 €
(2,14 € / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– priprav si vlastné proteínové vafle alebo lievance za menej ako 10 minút, s vysokým obsahom mliečnych bielkovín
Kakao s kúskami čokolády 420 g
106
Hodnotenie 4.3/5, 106 recenzií
10,29 €
(2,45 € / 100 g)
Kurkumín
– tri typy kurkuminoidov štandardizované na 95 % obsahu, kurkuma prispieva k normálnej činnosti pečene, výživový doplnok
90 kapsúl
19
Hodnotenie 4.9/5, 19 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Kolagén komplex
– tri značkové zdroje kolagénu, osviežujúca príchuť, s biotínom na udržanie normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky, výživový doplnok
Hruška a broskyňa 300 g
302
Hodnotenie 4.4/5, 302 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčna štruktúra, 20 g bielkovín na porciu, kvalitné bielkoviny s postupným uvoľňovaním
Čokoládové brownie 420 g
443
Hodnotenie 4.8/5, 443 recenzií
11,99 €
(2,85 € / 100 g)
Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22% rastlinných bielkovín, čokoládová poleva, super mäkučká štruktúra s náplňou
Arašidy so slaným karamelom 50 g (2 x 25 g)
285
Hodnotenie 4.2/5, 285 recenzií
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
PMS Balance
– obsahuje vitamín B6 na podporu hormonálnej aktivity a psychickej činnosti, výživový doplnok
90 kapsúl
71
Hodnotenie 4.5/5, 71 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoko vstrebateľným horčíkom, prispieva k normálnej činnosti svalov a k zníženiu miery únavy a vyčerpania, výživový doplnok
Mango a pomaranč 325 g
370
Hodnotenie 4.6/5, 370 recenzií
15,99 €
(4,92 € / 100 g)
Lyofilizované jahody v čokoláde
– chrumkavé jahody sušené mrazom, zaliate čokoládou s vysokým obsahom kakaa, bez lecitínov a leštiacich látok
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.