– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
12× šťavnaté mango 500 ml
552
Hodnotenie 4.6/5, 552 recenzií
23,16 €
Pôvodná cena: 26,28 €
(0,39 € / 100 ml)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Šťavnaté mango 500 ml
552
Hodnotenie 4.6/5, 552 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Kreatín
– mikronizovaný kreatín monohydrát, HPLC testovaný, podpora sily a výkonu, výživový doplnok
Bez príchute 500 g
272
Hodnotenie 4.9/5, 272 recenzií
16,99 €
(3,40 € / 100 g)
Magnézium bisglycinát
– excelentná čistota horčíka, vysoká vstrebateľnosť, prispieva k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy, výživový doplnok
200 kapsúl
744
Hodnotenie 4.9/5, 744 recenzií
21,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Baza 500 ml
326
Hodnotenie 4.5/5, 326 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Omega-3
– prirodzená forma triglyceridov, vysoká oxidačná stabilita, bohaté na EPA a DHA nenasýtené kyseliny, výživový doplnok
16 mm 90 kapsúl
285
Hodnotenie 4.9/5, 285 recenzií
12,29 €
(0,14 € / 1 kapsula)
Magnézium bisglycinát
– excelentná čistota horčíka, vysoká vstrebateľnosť, prispieva k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy, výživový doplnok
90 kapsúl
744
Hodnotenie 4.9/5, 744 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Mandarínka s citrónom 500 ml
420
Hodnotenie 4.5/5, 420 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
-11 %
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
12× mandarínka s citrónom 500 ml
420
Hodnotenie 4.5/5, 420 recenzií
23,16 €
Pôvodná cena: 26,28 €
(0,39 € / 100 ml)
Ashwagandha
– silný extrakt KSM‑66, paleta benefitov na podporu vitality a kognitívnych funkcií, výživový doplnok
90 kapsúl
105
Hodnotenie 4.9/5, 105 recenzií
18,99 €
(0,21 € / 1 kapsula)
Elektrolyty
– jednoduché zloženie a svieža chuť, vo forme rozpustného prášku, výživový doplnok
Malinová limonáda 320 g
628
Hodnotenie 4.7/5, 628 recenzií
17,99 €
(5,62 € / 100 g)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Čerešňa 500 ml
134
Hodnotenie 4.7/5, 134 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 500 g
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
35,99 €
(7,20 € / 100 g)
Elektrolyty
– jednoduché zloženie a svieža chuť, vo forme rozpustného prášku, výživový doplnok
Mango & grep 320 g
559
Hodnotenie 4.7/5, 559 recenzií
17,99 €
(5,62 € / 100 g)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Grapefruit 500 ml
101
Hodnotenie 4.4/5, 101 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
B-Komplex
– kompletné spektrum vitamínov B, v optimálnom množstve, výživový doplnok
90 kapsúl
48
Hodnotenie 4.9/5, 48 recenzií
9,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Horčík malát
– 110 mg horčíka v kapsule, vo forme horečnatého malátu, výživový doplnok
90 kapsúl
124
Hodnotenie 4.9/5, 124 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Citrónový ľadový čaj 240 g
190
Hodnotenie 4.3/5, 190 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Horčík malát
– 110 mg horčíka v kapsule, vo forme horečnatého malátu, výživový doplnok
200 kapsúl
124
Hodnotenie 4.9/5, 124 recenzií
21,49 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Kreatín
– mikronizovaný kreatín monohydrát, HPLC testovaný, podpora sily a výkonu, výživový doplnok
Mango a pomaranč 500 g
301
Hodnotenie 4.7/5, 301 recenzií
18,99 €
(3,80 € / 100 g)
Kreatín
– mikronizovaný kreatín monohydrát, HPLC testovaný, podpora sily a výkonu, výživový doplnok
Bez príchute 180 kapsúl
272
Hodnotenie 4.9/5, 272 recenzií
14,99 €
(0,08 € / 1 kapsula)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 120 kapsúl
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
17,99 €
(0,15 € / 1 kapsula)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 1 000 g
2012
Hodnotenie 4.4/5, 2012 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
325
Hodnotenie 4.5/5, 325 recenzií
54,99 €
(5,50 € / 100 g)
Elektrolyty
– jednoduché zloženie a svieža chuť, vo forme rozpustného prášku, výživový doplnok
Pomaranč & citrón bez stévie 320 g
157
Hodnotenie 4.7/5, 157 recenzií
17,99 €
(5,62 € / 100 g)
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Salty Lime 500 ml
94
Hodnotenie 3.9/5, 94 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Limitovaná edícia
Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolytmi, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, sladené steviol‑glykozidmi zo stévie
Mandarínka a matcha 500 ml
51
Hodnotenie 3.8/5, 51 recenzií
2,19 €
(0,44 € / 100 ml)
Energy & Focus Drink
– osviežujúci energetický perlivý nápoj s kofeínom pre podporu fyzickej a duševnej výkonnosti, sladené steviol‑glykozidmi, doplnok stravy
Mango 330 ml
56
Hodnotenie 4.5/5, 56 recenzií
1,79 €
(0,54 € / 100 ml)
L-Theanín
– 100 mg l-theanínu v 1 kapsule, prírodný pôvod zo zeleného čaju podporujúceho relaxáciu, výživový doplnok
90 kapsúl
20
Hodnotenie 5.0/5, 20 recenzií
8,99 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Horčík a zinok
– minerálne látky v chelátových väzbách, obohatené o vitamín B6 a meď, výživový doplnok
90 kapsúl
37
Hodnotenie 5.0/5, 37 recenzií
12,99 €
(0,14 € / 1 kapsula)
Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoko vstrebateľným horčíkom, prispieva k normálnej činnosti svalov a k zníženiu miery únavy a vyčerpania, výživový doplnok
Mango a pomaranč 325 g
370
Hodnotenie 4.6/5, 370 recenzií
15,99 €
(4,92 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Pomaranč s broskyňou 240 g
93
Hodnotenie 4.4/5, 93 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Jablko s kivi 240 g
65
Hodnotenie 4.5/5, 65 recenzií
9,99 €
(4,16 € / 100 g)
Energy & Focus Drink
– osviežujúci energetický perlivý nápoj s kofeínom pre podporu fyzickej a duševnej výkonnosti, sladené steviol‑glykozidmi, doplnok stravy
Citrón a limetka 330 ml
552
Hodnotenie 4.2/5, 552 recenzií
1,79 €
(0,54 € / 100 ml)
Pásky na nos
– lepšia priechodnosť dýchacích ciest, zlepšenie kvality spánku a eliminácia chrápania, vhodné aj na šport
30 ks
39
Hodnotenie 3.8/5, 39 recenzií
7,59 €
Citrulín Malát
– 100 % čistý bez prísad, laboratórne testovaný, výživový doplnok
300 g
17
Hodnotenie 4.9/5, 17 recenzií
11,99 €
(4 € / 100 g)
Komplex elektrolytov
– rozpustný hypotonický nápoj, vo vreckách pre jednoduché použitie a ľahké dávkovanie, výživový doplnok
Zelená broskyňa 100 g (10 x 10 g)
41
Hodnotenie 4.9/5, 41 recenzií
10,99 €
(10,99 € / 100 g)
Pre-workout 3.0
– extra silný nakopávač, s kofeínom pre podporu výkonu, obsahuje beta-alanín, cholín, taurín a silné prírodné extrakty
2 príchute
33
Hodnotenie 4.4/5, 33 recenzií
24,99 €
(5,55 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Mango 40 g
186
Hodnotenie 4.5/5, 186 recenzií
1,99 €
(4,98 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 900 g
135
Hodnotenie 4.7/5, 135 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 300 g
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
24,99 €
(8,33 € / 100 g)
Kreatín Creapure®
– s nemeckou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe nasledujúcich krátkodobých intervaloch, Výživový doplnok
Bez príchute 300 kapsúl
315
Hodnotenie 4.9/5, 315 recenzií
31,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilka 2 000 g
3178
Hodnotenie 4.6/5, 3178 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 2 000 g
2012
Hodnotenie 4.4/5, 2012 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Bez príchute 1 000 g
2719
Hodnotenie 4.6/5, 2719 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Jahodový milkshake 1 000 g
1210
Hodnotenie 4.4/5, 1210 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Škoricová rolka 1 000 g
2322
Hodnotenie 4.3/5, 2322 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Pistácie 1 000 g
498
Hodnotenie 4.3/5, 498 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Čokoláda s lieskovými orechmi 1 000 g
352
Hodnotenie 4.5/5, 352 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Vanilka 1 000 g
966
Hodnotenie 4.7/5, 966 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Čokoláda 1 000 g
432
Hodnotenie 4.6/5, 432 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Bez príchute 1 000 g
787
Hodnotenie 4.7/5, 787 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Lemon splash 500 g
670
Hodnotenie 4.4/5, 670 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Strawberry lemonade 500 g
961
Hodnotenie 4.3/5, 961 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Peach fuzz 500 g
1000
Hodnotenie 4.3/5, 1000 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Pink grapefruit 500 g
594
Hodnotenie 4.4/5, 594 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Žltý melón s mangom 500 g
167
Hodnotenie 4.6/5, 167 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– so sviežou ovocnou chuťou, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, s viac než 84 % bielkovín
Lemon ice tea 500 g
178
Hodnotenie 4.6/5, 178 recenzií
34,99 €
(7 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 500 g
302
Hodnotenie 4.6/5, 302 recenzií
29,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rýchlo vstrebateľný proteín, minimum cukru a tuku, sladené steviol‑glykozidmi
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.