– tradičný jemne mletý zelený čaj z mladých lístkov zo svahov japonskej Shizuoky
50 g
129
Hodnotenie 4.8/5, 129 recenzií
8,69 €
(17,38 € / 100 g)
Vitamín D3
– podpora imunity, s vysokou vstrebateľnosťou, v rastlinných kapsulách, výživový doplnok
90 kapsúl
88
Hodnotenie 4.9/5, 88 recenzií
9,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Granola
– pečené vločky a orechy vo veľkých chrumkavých klastroch, ručné spracovanie v malých šaržiach pre maximálnu čerstvosť
Kokos s čokoládou 400 g
373
Hodnotenie 4.8/5, 373 recenzií
8,99 €
(2,25 € / 100 g)
Lyofilizované jahody
– 100 % šetrne sušeného ovocia, ktoré božsky chrumká a chutí ako čerstvé
100 g
289
Hodnotenie 4.8/5, 289 recenzií
7,49 €
(7,49 € / 100 g)
Energy Ball BIO
– BIO ovocné guličky s náplňou, vysoký obsah vlákniny, vegán a gluten‑free
Kakao s arašidovým maslom 30 g
673
Hodnotenie 4.2/5, 673 recenzií
1,49 €
(4,97 € / 100 g)
Energy Cookie BIO
– mäkká a vláčna štruktúra, vysoký obsah vlákniny, praktický snack do vrecka
Čokoláda s lieskovými orechmi 40 g
581
Hodnotenie 4.5/5, 581 recenzií
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Protein Granola
– vločky a orechy zapečené do veľkých chrumkavých klastrov, obohatené o mliečne proteínové chrumky, jednoduchá desiata i základ pre výživné raňajky
Slaný karamel s bielou čokoládou 350 g
554
Hodnotenie 4.7/5, 554 recenzií
9,59 €
(2,74 € / 100 g)
Protein Granola
– vločky a orechy zapečené do veľkých chrumkavých klastrov, obohatené o mliečne proteínové chrumky, jednoduchá desiata i základ pre výživné raňajky
Pistácie, biela čokoláda a brusnice 350 g
318
Hodnotenie 4.9/5, 318 recenzií
9,59 €
(2,74 € / 100 g)
Hair, Nails & Skin
– probiotiká, vitamíny a minerálne látky podporujúce zdravie pokožky, vlasov a nechtov, výživový doplnok
90 kapsúl
59
Hodnotenie 4.6/5, 59 recenzií
14,99 €
(0,17 € / 1 kapsula)
B-Komplex
– kompletné spektrum vitamínov B, v optimálnom množstve, výživový doplnok
90 kapsúl
48
Hodnotenie 4.9/5, 48 recenzií
9,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Horčík malát
– 110 mg horčíka v kapsule, vo forme horečnatého malátu, výživový doplnok
90 kapsúl
124
Hodnotenie 4.9/5, 124 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Prebiotic Topping
– hustý prírodný topping, s vysokým obsahom vlákniny, bez farbív a umelých sladidiel
Jahoda 320 g
725
Hodnotenie 4.8/5, 725 recenzií
7,29 €
(2,28 € / 100 g)
Pre‑Workout
– zmes na prípravu nápoja s obsahom kofeínu, taurínu a L‑theanínu, kofeín pomáha zlepšiť bdelosť a sústredenie, určené pred fyzickou aktivitou, výživový doplnok
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.