– liquid chalk na lezenie, vzpieranie aj gymnastiku, pre silný úchop bez neporiadku
200 ml
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
7,59 €
(3,80 € / 100 ml)
Fruit Moons
– chrumkavé kešu oriešky obalené v ovocnom prášku, zdroj nenasýtených tukov, bez pridaného cukru, soli a konzervantov
Čučoriedka 100 g
19
Hodnotenie 3.9/5, 19 recenzií
7,99 €
(7,99 € / 100 g)
Lyofilizovaný ananás
– 100% šetrne sušené chrumkavé ovocie bez pridaného cukru
100 g
17
Hodnotenie 4.7/5, 17 recenzií
7,79 €
(7,79 € / 100 g)
Lyofilizované broskyne
– sladké chrumkavé plátky, šetrne sušené, bez pridaného cukru
100 g
20
Hodnotenie 4.5/5, 20 recenzií
7,79 €
(7,79 € / 100 g)
Tape na prsty
– bavlnená páska pre spoľahlivú ochranu a podporu pri vzpieraní, gymnastike, lezení i ďalších športoch
5 cm x 10 m
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
3,49 €
Vegán Omega-3
– nenasýtené EPA a DHA kyseliny z morských rias, s vitamínmi D3 a K2, rýchlo vstrebateľná tekutá forma, výživový doplnok
90 ml
6
Hodnotenie 5.0/5, 6 recenzií
26,99 €
(29,99 € / 100 ml)
L‑Arginín
– semi‑esenciálna aminokyselina, vhodné pre silové a vytrvalostné športy, doplnok stravy
120 kapsúl
2
Hodnotenie 4.0/5, 2 recenzie
9,99 €
(0,08 € / 1 kapsula)
Prodigy Powder
– 4 prírodné extrakty, patentovaná forma citikolínu Cognizin®, podpora sústredenia vďaka kofeínu, výživový doplnok
Šťavnaté ovocie 195 g
18
Hodnotenie 4.1/5, 18 recenzií
17,99 €
(9,23 € / 100 g)
Acetyl L-Karnitín
– 500 mg acetyl-L-karnitínu v jednej kapsule, výživový doplnok
90 kapsúl
15
Hodnotenie 4.9/5, 15 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
EAA
– dávka 9 esenciálnych aminokyselín v 5 kapsulách, výživový doplnok
150 kapsúl
11
Hodnotenie 4.5/5, 11 recenzií
16,49 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Pupalkový olej
– 1000 mg oleja z pupalky dvojročnej lisovaného za studena, s 90 mg kyseliny gama‑linolénovej, v gélových kapsulách, výživový doplnok
90 kapsúl
9
Hodnotenie 5.0/5, 9 recenzií
13,99 €
(0,16 € / 1 kapsula)
-15 % SALE15
Cyclic Dextrín
– rýchlo vstrebateľné cukry vo forme cluster dextrínu, energia pred, počas aj po vytrvalostnom výkone, nespôsobuje črevné ťažkosti, Výživový doplnok
900 g
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
25,99 €
(2,89 € / 100 g)
Kyselina Alfa‑lipoová
– 500 mg kyseliny alfa‑lipoovej (ALA) v každej kapsule, výživový doplnok
90 kapsúl
3
Hodnotenie 5.0/5, 3 recenzie
14,99 €
(0,17 € / 1 kapsula)
Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoko vstrebateľným horčíkom, prispieva k normálnej činnosti svalov a k zníženiu miery únavy a vyčerpania, výživový doplnok
Lesné ovocie 325 g
72
Hodnotenie 4.7/5, 72 recenzií
15,99 €
(4,92 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Arašidy s kakaom 1 000 g
560
Hodnotenie 4.6/5, 560 recenzií
15,99 €
(1,60 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Jahoda s limetkou sladené steviol‑glykozidmi 800 g
84
Hodnotenie 4.5/5, 84 recenzií
13,99 €
(1,75 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Jahoda s limetkou sladené steviol‑glykozidmi 40 g
84
Hodnotenie 4.5/5, 84 recenzií
1,22 €
Pôvodná cena: 1,39 €
(3,05 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Červený grep bez sladidiel 800 g
52
Hodnotenie 4.4/5, 52 recenzií
13,99 €
(1,75 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Tropické ovocie sladené steviol‑glykozidmi 800 g
191
Hodnotenie 4.7/5, 191 recenzií
13,99 €
(1,75 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Tropické ovocie sladené steviol‑glykozidmi 40 g
191
Hodnotenie 4.7/5, 191 recenzií
1,39 €
(3,48 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Pomaranč sladené steviol‑glykozidmi 800 g
99
Hodnotenie 4.5/5, 99 recenzií
13,99 €
(1,75 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Pomaranč sladené steviol‑glykozidmi 40 g
99
Hodnotenie 4.5/5, 99 recenzií
1,39 €
(3,48 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Bez príchute 1 000 g
62
Hodnotenie 4.3/5, 62 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
125
Hodnotenie 4.4/5, 125 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Jahoda 1 000 g
89
Hodnotenie 4.2/5, 89 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 1 000 g
90
Hodnotenie 4.6/5, 90 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Ceremoniálna matcha BIO
– ceremoniálna matcha z japonskej Shizuoky, jemne horká umami chuť, z najmladších lístkov prvého jarného zberu
30 g
11
Hodnotenie 4.8/5, 11 recenzií
26,99 €
(89,97 € / 100 g)
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Mango 480 g (12 x 40 g)
187
Hodnotenie 4.5/5, 187 recenzií
19,99 €
(4,16 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda a lieskové oriešky 900 g
128
Hodnotenie 4.5/5, 128 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Biela čokoláda 900 g
90
Hodnotenie 4.5/5, 90 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Bez príchute 900 g
228
Hodnotenie 4.5/5, 228 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 30 g
135
Hodnotenie 4.7/5, 135 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Čaj na upokojenie
– prírodná zmes 6 byliniek, uvoľňuje telo i myseľ, podporuje trávenie a duševnú pohodu
50 g
22
Hodnotenie 4.9/5, 22 recenzií
3,99 €
(7,98 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & slivka 20 g
53
Hodnotenie 4.9/5, 53 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & marhuľa 20 g
124
Hodnotenie 4.8/5, 124 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Rooibos čaj BIO
– jemne sladkastá chuť, prirodzene bez kofeínu
80 g
22
Hodnotenie 4.9/5, 22 recenzií
3,99 €
(4,99 € / 100 g)
Earl Grey BIO
– sypaný čierny čaj s olejom z bergamotu
50 g
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
4,49 €
(8,98 € / 100 g)
Gunpowder zelený čaj BIO
– svieža jemne horkastá chuť z mladých čajových lístkov, prispieva ku koncentrácii a duševnému osvieženiu
50 g
23
Hodnotenie 5.0/5, 23 recenzií
3,49 €
(6,98 € / 100 g)
White Monkey zelený čaj
– vyššia trieda zeleného čaju, ovocné a orieškové tóny, s obsahom prospešných látok
50 g
10
Hodnotenie 5.0/5, 10 recenzií
6,49 €
(12,98 € / 100 g)
Čaj na imunitu
– sypaný čaj so zmesou 6 starostlivo vybraných bylín, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu
50 g
12
Hodnotenie 4.9/5, 12 recenzií
3,49 €
(6,98 € / 100 g)
Jazmínový zelený čaj BIO
– sypaný čaj s kvetinovou vôňou, šetrne sušený na slnku
Chun Hao 50 g
28
Hodnotenie 5.0/5, 28 recenzií
4,99 €
(9,98 € / 100 g)
Extrakt z červenej repy
– 100% prírodná forma, štandardizovaný obsah 6 % nitrátov, prekurzor oxidu dusnatého
120 kapsúl
3
Hodnotenie 5.0/5, 3 recenzie
14,49 €
(0,12 € / 1 kapsula)
Fruit Moons
– chrumkavé kešu oriešky obalené v ovocnom prášku, zdroj nenasýtených tukov, bez pridaného cukru, soli a konzervantov
Jahoda 100 g
30
Hodnotenie 4.9/5, 30 recenzií
7,99 €
(7,99 € / 100 g)
Pu-Erh čaj
– sekundárne fermentovaný tmavý čaj, z ručne zbieraných mladých výhonkov a lístkov, zemitá chuť s výraznou arómou
50 g
4
Hodnotenie 3.3/5, 4 recenzie
4,49 €
(8,98 € / 100 g)
Mandle v čokoláde
– čerstvé a super chrumkavé orechy, poriadna vrstva čokolády, bez leštiacich látok
Mliečna čokoláda v škoricovom prášku 250 g
33
Hodnotenie 4.8/5, 33 recenzií
8,99 €
(3,60 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Banán 1 000 g
1115
Hodnotenie 4.3/5, 1115 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Banán 2 000 g
1115
Hodnotenie 4.3/5, 1115 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Bez príchute 2 000 g
2720
Hodnotenie 4.6/5, 2720 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Jahodový milkshake 2 000 g
1210
Hodnotenie 4.4/5, 1210 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Škoricová rolka 2 000 g
2322
Hodnotenie 4.3/5, 2322 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Slaný karamel 2 000 g
2120
Hodnotenie 4.3/5, 2120 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Slaný karamel 300 g (10 x 30g)
2120
Hodnotenie 4.3/5, 2120 recenzií
19,99 €
(6,66 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilka 300 g (10 x 30g)
3178
Hodnotenie 4.6/5, 3178 recenzií
19,99 €
(6,66 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 300 g (10 x 30g)
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
19,99 €
(6,66 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Jahoda 30 g
208
Hodnotenie 4.5/5, 208 recenzií
2,19 €
Pôvodná cena: 2,49 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Jahoda 1 000 g
165
Hodnotenie 4.5/5, 165 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Škoricové lupienky 1 000 g
566
Hodnotenie 4.5/5, 566 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Panna cotta 1 000 g
187
Hodnotenie 4.3/5, 187 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Panna cotta 30 g
187
Hodnotenie 4.3/5, 187 recenzií
2,19 €
Pôvodná cena: 2,49 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.