– zosilnia úchop a podporia maximálnu zdvihnutú váhu, z pohodlného a odolného materiálu
1 pár black
24
Hodnotenie 4.6/5, 24 recenzií
4,99 €
Lyofilizované čučoriedky
– bohatá chuť a vôňa, šetrne sušené mrazom, vysoký obsah vlákniny
100 g
18
Hodnotenie 4.8/5, 18 recenzií
8,99 €
(8,99 € / 100 g)
Lyofilizované čučoriedky
– bohatá chuť a vôňa, šetrne sušené mrazom, vysoký obsah vlákniny
50 g
18
Hodnotenie 4.8/5, 18 recenzií
4,99 €
(9,98 € / 100 g)
Seamless Ribbed Bra
– bezšvová rebrovaná podprsenka nielen na cvičenie
XS/S shark
61
Hodnotenie 4.8/5, 61 recenzií
19,99 €
Quinoa krekry BIO
– pečený chrumkavý snack, bez rafinovaných olejov, bohatý zdroj vlákniny
Sezam 100 g
226
Hodnotenie 4.5/5, 226 recenzií
1,89 €
(1,89 € / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– priprav si vlastné proteínové vafle alebo lievance za menej ako 10 minút, s vysokým obsahom mliečnych bielkovín
Pekanové orechy so škoricou 420 g
161
Hodnotenie 4.5/5, 161 recenzií
10,29 €
(2,45 € / 100 g)
Multivitamín Complex
– 25 účinných látok, 100 % dennej dávky vitamínov, s vitamínom C prispievajúcim k normálnej imunitnej funkcii a činnosti nervovej sústavy, výživový doplnok
90 kapsúl
25
Hodnotenie 4.7/5, 25 recenzií
17,99 €
(0,20 € / 1 kapsula)
Protein Crispies
– super chrumkavé proteínové guličky s plnohodnotnými bielkovinami, skvelé k cereáliám, do kaší a jogurtov
– veľké proteínové chrumky, nabité mliečnymi bielkovinami, nadýchané a chrumkavé
Bez príchute 100 g
32
Hodnotenie 4.8/5, 32 recenzií
5,29 €
(5,29 € / 100 g)
Energy Bar
– ovocná bezlepková tyčinka, iba zo 4 prírodných surovín, zdroj vlákniny
Čierne ríbezle 55 g
116
Hodnotenie 4.6/5, 116 recenzií
1,59 €
(2,89 € / 100 g)
Mix lyofilizovaného tropického ovocia
– mrazom sušená zmes ovocia, so 100 % prírodným zložením a dokonalou chrumkavosťou
45 g
36
Hodnotenie 4.4/5, 36 recenzií
3,79 €
(8,42 € / 100 g)
Sensual Flow
– maca na podporu plodnosti, muira puama na podporu vitality, ashwagandha na podporu duševnej pohody, výživový doplnok
60 kapsúl
13
Hodnotenie 3.9/5, 13 recenzií
19,99 €
(0,33 € / 1 kapsula)
Coconut Cubes
– chrumkavé ovocie sušené mrazom, zaliate kokosovým mliekom, bez lecitínov a leštiacich látok
Mango 100 g
106
Hodnotenie 4.2/5, 106 recenzií
7,19 €
(7,19 € / 100 g)
Senovka grécka
– rastlinný extrakt s 50 % obsahom saponínov, výživový doplnok
90 kapsúl
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Rybí kolagén komplex
– 2500 mg značkového rybieho kolagénu s obsahom zinku, ktorý prispieva k normálnemu stavu pokožky, vlasov a nechtov, výživový doplnok
150 kapsúl
10
Hodnotenie 4.6/5, 10 recenzií
13,49 €
(0,09 € / 1 kapsula)
L-Glutamín
– aminokyselina, ktorá prispieva k normálnej činnosti svalov, vhodná pre športovcov aj psychicky vyťažené osoby, Výživový doplnok
Bez príchute 500 g
23
Hodnotenie 4.7/5, 23 recenzií
15,99 €
(3,20 € / 100 g)
Nátierka zo sušených paradajok
– prémiová nátierka zo sušených paradajok a extra panenského olivového oleja, doplnená o exotické kapary, jemne korenená pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
14
Hodnotenie 4.5/5, 14 recenzií
4,99 €
(2,94 € / 100 g)
Cibuľové chutney
– prémiové chutney z červenej cibule a extra panenského olivového oleja, doplnené o balzamikový ocot a portské víno pre maximálnu chuť, bez konzervantov
170 g
34
Hodnotenie 4.0/5, 34 recenzií
6,49 €
(3,82 € / 100 g)
Dip z pečených červených paprik
– paprikový dip s extra panenským olivovým olejom, doplnený o slnečnicové semienka a čerstvý cesnak pre maximálnu chuť, jemne korenený, bez konzervantov
170 g
10
Hodnotenie 4.5/5, 10 recenzií
6,49 €
(3,82 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Arašidy s kakaom 350 g
560
Hodnotenie 4.6/5, 560 recenzií
9,99 €
(2,85 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Arašidy s bielou čokoládou 350 g
258
Hodnotenie 4.7/5, 258 recenzií
9,99 €
(2,85 € / 100 g)
Nut Spread
– gurmánske maslá ochutené prírodne bez umelých sladidiel
Arašidy so slaným karamelom 350 g
439
Hodnotenie 4.8/5, 439 recenzií
9,99 €
(2,85 € / 100 g)
Shaker Pro 2Go
– štýlový shaker s dvoma zásobníkmi, kovovou špirálou a praktickým pútkom, na proteín či tablety
Black 450 ml + 150 ml + 100 ml
92
Hodnotenie 4.7/5, 92 recenzií
6,99 €
Tritan Shaker Pro
– z vysoko odolného materiálu, so zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká a nepohlcuje pachy
Stealth black 700 ml
48
Hodnotenie 4.8/5, 48 recenzií
11,29 €
Shaker Pro
– s praktickým pútkom, zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká
Latte 400 ml
359
Hodnotenie 4.7/5, 359 recenzií
4,99 €
Shaker Pro
– s praktickým pútkom, zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká
Forest fruit 400 ml
359
Hodnotenie 4.7/5, 359 recenzií
4,99 €
Shaker Pro
– s praktickým pútkom, zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká
Rose 400 ml
359
Hodnotenie 4.7/5, 359 recenzií
4,99 €
Shaker Pro
– s praktickým pútkom, zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká
Berry 600 ml
359
Hodnotenie 4.7/5, 359 recenzií
5,59 €
Shaker Pro
– s praktickým pútkom, zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká
Nude 600 ml
359
Hodnotenie 4.7/5, 359 recenzií
5,59 €
Shaker Pro
– s praktickým pútkom, zaobleným dnom a špirálou pre perfektné rozmiešanie, nepreteká
Army 600 ml
359
Hodnotenie 4.7/5, 359 recenzií
5,59 €
Greens Mix
– 13 účinných látok vrátane 4 superpotravín, Chlorella a spirulina pomáhajú podporiť vitalitu a imunitný systém, výživový doplnok
Zelené jablko bez kofeínu 300 g
216
Hodnotenie 4.2/5, 216 recenzií
22,99 €
(7,66 € / 100 g)
L‑Tryptofán
– 100% čistá aminokyselina, bez plnidiel, výživový doplnok
90 kapsúl
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
9,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Performance Multivitamín
– multivitamín pre športovcov, patentovaná zmes 29 druhov ovocia a zeleniny, komplex probiotík, vysoká vstrebateľnosť, výživový doplnok
90 kapsúl
12
Hodnotenie 5.0/5, 12 recenzií
21,49 €
(0,24 € / 1 kapsula)
Čistý našľahaný balzam z hovädzieho loja BIO
– prirodzená hydratácia a výživa pokožky, zjemňujúca balzam zo 100 % hovädzieho loja, bez konzervantov a ďalších aditív
60 ml
22
Hodnotenie 4.5/5, 22 recenzií
12,99 €
(21,65 € / 100 ml)
Tribulus
– prírodný extrakt štandardizovaný na 90 % obsah saponínov, výživový doplnok pre mužov
120 kapsúl
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
11,99 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Pásky na ústa
– zlepšenie kvality spánku a eliminácia chrápania, obmedzenie nechceného dýchania ústami, podpora dentálneho zdravia
30 ks
27
Hodnotenie 4.3/5, 27 recenzií
7,99 €
Pleťový krém s ceramidmi
– 100 % prírodný nočný krém s ceramidmi, bambuckým maslom a vitamínom E, posilňuje kožnú bariéru, hĺbkovo hydratuje a podporuje regeneráciu pleti počas spánku
50 ml
4
Hodnotenie 5.0/5, 4 recenzie
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčna štruktúra, 20 g bielkovín na porciu, kvalitné bielkoviny s postupným uvoľňovaním
Čokoládové brownie 700 g
443
Hodnotenie 4.8/5, 443 recenzií
17,99 €
(2,57 € / 100 g)
Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezenie, vzpieranie aj gymnastiku, pre silný úchop bez neporiadku
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.