– podpora zdravia pečene vďaka extraktu z pestreca mariánskeho, artičoku, kurkumy a cholínu, výživový doplnok
90 kapsúl
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
Glucose Control
– kombinácia 3 rastlinných extraktov, obohatené o chróm prispievajúci k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, výživový doplnok
60 kapsúl
11
Hodnotenie 4.8/5, 11 recenzií
9,99 €
(0,17 € / 1 kapsula)
-14 %
Akcie týždňa
Kukuričná strúhanka BIO
– zmes kukuričnej a cícerovej múky na obaľovanie mäsa s extra chrumkavou krustou, 100 % organická a bezlepková, bez pridaného cukru
200 g
16
Hodnotenie 4.9/5, 16 recenzií
1,27 €
Pôvodná cena: 1,49 €
(0,64 € / 100 g)
Greens Mix
– 13 účinných látok vrátane 4 superpotravín, Chlorella a spirulina pomáhajú podporiť vitalitu a imunitný systém, výživový doplnok
Zelené jablko bez kofeínu 300 g
216
Hodnotenie 4.2/5, 216 recenzií
22,99 €
(7,66 € / 100 g)
L‑Tryptofán
– 100% čistá aminokyselina, bez plnidiel, výživový doplnok
90 kapsúl
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
9,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Garcinia Cambogia
– silný 60% extrakt na podporu kontroly hmotnosti, vo vegánskych kapsulách, výživový doplnok
90 kapsúl
3
Hodnotenie 3.7/5, 3 recenzie
8,99 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Obnovujúci balzam z hovädzieho loja BIO
– regenerujúci a vyživujúci balzam, hydratuje pokožku do hĺbky, s energizujúcou vôňou mäty a levandule
Mäta a levanduľa 60 ml
16
Hodnotenie 4.8/5, 16 recenzií
12,99 €
(21,65 € / 100 ml)
Performance Multivitamín
– multivitamín pre športovcov, patentovaná zmes 29 druhov ovocia a zeleniny, komplex probiotík, vysoká vstrebateľnosť, výživový doplnok
90 kapsúl
12
Hodnotenie 5.0/5, 12 recenzií
21,49 €
(0,24 € / 1 kapsula)
Bavlnená cestovná taška
– nebielená taška zo 100 % bavlny, s vonkajším aj vnútorným vreckom a pútkom na kľúče
Natural White 30 l
13
Hodnotenie 5.0/5, 13 recenzií
9,99 €
Čistý našľahaný balzam z hovädzieho loja BIO
– prirodzená hydratácia a výživa pokožky, zjemňujúca balzam zo 100 % hovädzieho loja, bez konzervantov a ďalších aditív
60 ml
22
Hodnotenie 4.5/5, 22 recenzií
12,99 €
(21,65 € / 100 ml)
-10 %
Akcie týždňa
Vyživujúci balzam z hovädzieho loja BIO
– vyživuje kožu do hĺbky, z grass-fed hovädzieho loja a BIO avokádového oleja, bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty
60 ml
8
Hodnotenie 4.7/5, 8 recenzií
11,69 €
Pôvodná cena: 12,99 €
(19,48 € / 100 ml)
-16 %
Akcie týždňa
Lanolín
– upokojuje citlivé a podráždené miesta pokožky, hutný vosk z ovčej vlny, čisto prírodné zloženie bez aditív
15 ml
13
Hodnotenie 5.0/5, 13 recenzií
4,15 €
Pôvodná cena: 4,99 €
(27,67 € / 100 ml)
Tribulus
– prírodný extrakt štandardizovaný na 90 % obsah saponínov, výživový doplnok pre mužov
120 kapsúl
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
11,99 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Pásky na ústa
– zlepšenie kvality spánku a eliminácia chrápania, obmedzenie nechceného dýchania ústami, podpora dentálneho zdravia
30 ks
27
Hodnotenie 4.3/5, 27 recenzií
7,99 €
-10 %
Betakarotén
– 100% prírodný prekurzor vitamínu A, zo silného mrkvového extraktu, vitamín A prispieva k normálnemu stavu zraku, výživový doplnok
3× 90 kapsúl
9
Hodnotenie 4.9/5, 9 recenzií
26,97 €
Pôvodná cena: 29,97 €
(0,10 € / 1 kapsula)
Tablety na zuby
– čistia zuby, osviežujú dych a udržiavajú zdravý mikrobióm úst, alternatíva zubnej pasty, bez fluoridu, efektívne aj bez vody
Aktívne Uhlie 45 tabliet
51
Hodnotenie 4.6/5, 51 recenzií
4,79 €
(0,11 € / 1 tableta)
Pleťový krém s probiotikami
– ľahký hydratačný krém s probiotikami, kyselinou mliečnou a extraktom z kostihoja, podporuje mikrobiálnu rovnováhu, upokojuje pleť a udržuje hydratáciu po celý deň
50 ml
9
Hodnotenie 5.0/5, 9 recenzií
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
Pleťový krém s ceramidmi
– 100 % prírodný nočný krém s ceramidmi, bambuckým maslom a vitamínom E, posilňuje kožnú bariéru, hĺbkovo hydratuje a podporuje regeneráciu pleti počas spánku
50 ml
4
Hodnotenie 5.0/5, 4 recenzie
10,99 €
(21,98 € / 100 ml)
Grass-Fed
Grass-fed hovädzí loj BIO
– vysoký bod zadymenia ideálny na vyprážanie a pečenie, z grass-fed kráv pôvodom z estónskych fariem s vysokou biodiverzitou
330 g
17
Hodnotenie 4.1/5, 17 recenzií
10,49 €
(3,18 € / 100 g)
Mandle sekané blanširované
– kúsky mandlí v tvare triesok bez šupky, zdroj nenasýtených tukov a rastlinných bielkovín, ideálny na pečenie aj varenie
250 g
11
Hodnotenie 5.0/5, 11 recenzií
4,99 €
(2 € / 100 g)
Tekvicové semienka BIO
– nepražené BIO tekvicové semienka, s vysokým obsahom bielkovín
500 g
9
Hodnotenie 4.6/5, 9 recenzií
7,99 €
(1,60 € / 100 g)
Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčna štruktúra, 20 g bielkovín na porciu, kvalitné bielkoviny s postupným uvoľňovaním
Čokoládové brownie 700 g
443
Hodnotenie 4.8/5, 443 recenzií
17,99 €
(2,57 € / 100 g)
-15 %
Akcie týždňa
Grass-fed Demi Glace
– gurmánsky základ na omáčky, z grass-fed hovädzieho mäsa a kostí, iba prírodné suroviny vysokej kvality
150 g
9
Hodnotenie 4.1/5, 9 recenzií
5,09 €
Pôvodná cena: 5,99 €
(3,39 € / 100 g)
Sušené jablká
– krehké a sladké krížalky, bez siričitanov a pridaného cukru, vysoký obsah vlákniny
Kocky
19
Hodnotenie 4.8/5, 19 recenzií
od 4,29 €
(od 1,60 € / 100 g)
Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezenie, vzpieranie aj gymnastiku, pre silný úchop bez neporiadku
100 ml
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
5,39 €
(5,39 € / 100 ml)
Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezenie, vzpieranie aj gymnastiku, pre silný úchop bez neporiadku
200 ml
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
7,59 €
(3,80 € / 100 ml)
Fruit Moons
– chrumkavé kešu oriešky obalené v ovocnom prášku, zdroj nenasýtených tukov, bez pridaného cukru, soli a konzervantov
Čučoriedka 100 g
19
Hodnotenie 3.9/5, 19 recenzií
7,99 €
(7,99 € / 100 g)
Červená quinoa BIO
– bezlepková príloha, zdroj rastlinných bielkovín a vlákniny, mäkká štruktúra, uvarená do 18 minút
500 g
13
Hodnotenie 4.7/5, 13 recenzií
5,29 €
(1,06 € / 100 g)
Čierna quinoa BIO
– bezlepková príloha, zdroj rastlinných bielkovín a vlákniny, nerozvára sa, uvarená do 18 minút
500 g
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
5,29 €
(1,06 € / 100 g)
Toskánske rizoto s lieskovými orechmi
– krémové bylinkové rizoto s lieskovými orechmi, 9 prírodných ingrediencií, na rýchlu prípravu vyváženého jedla, 3 porcie v balení
280 g
16
Hodnotenie 4.7/5, 16 recenzií
3,79 €
(1,35 € / 100 g)
Lyofilizovaný ananás
– 100% šetrne sušené chrumkavé ovocie bez pridaného cukru
100 g
17
Hodnotenie 4.7/5, 17 recenzií
7,79 €
(7,79 € / 100 g)
Lyofilizované broskyne
– sladké chrumkavé plátky, šetrne sušené, bez pridaného cukru
100 g
20
Hodnotenie 4.5/5, 20 recenzií
7,79 €
(7,79 € / 100 g)
Hubové rizoto
– krémové hubové rizoto so zmesou zeleniny, iba 7 prírodných ingrediencií, na rýchlu prípravu vyváženého jedla, 3 porcie v balení
280 g
16
Hodnotenie 4.6/5, 16 recenzií
3,79 €
(1,35 € / 100 g)
Kuskus s karí
– kuskus so zmesou zeleniny a korenia na ázijský spôsob, jednoduchá príprava za 10 minút, 4 porcie v balení
300 g
10
Hodnotenie 4.5/5, 10 recenzií
3,79 €
(1,26 € / 100 g)
Tape na prsty
– bavlnená páska pre spoľahlivú ochranu a podporu pri vzpieraní, gymnastike, lezení i ďalších športoch
5 cm x 10 m
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
3,49 €
Ochranný balzam na pery
– prírodný balzam na pery s medovkou, vyživuje, regeneruje a chráni pred vetrom aj chladom
Medovka 4,8 g
14
Hodnotenie 4.5/5, 14 recenzií
3,29 €
(68,54 € / 100 g)
Vegán Omega-3
– nenasýtené EPA a DHA kyseliny z morských rias, s vitamínmi D3 a K2, rýchlo vstrebateľná tekutá forma, výživový doplnok
90 ml
6
Hodnotenie 5.0/5, 6 recenzií
26,99 €
(29,99 € / 100 ml)
Tekvicové semienka natural
– nepražené semienka z Južnej Moravy
500 g
50
Hodnotenie 5.0/5, 50 recenzií
6,99 €
(1,40 € / 100 g)
L‑Arginín
– semi‑esenciálna aminokyselina, vhodné pre silové a vytrvalostné športy, doplnok stravy
120 kapsúl
2
Hodnotenie 4.0/5, 2 recenzie
9,99 €
(0,08 € / 1 kapsula)
Prodigy Powder
– 4 prírodné extrakty, patentovaná forma citikolínu Cognizin®, podpora sústredenia vďaka kofeínu, výživový doplnok
Šťavnaté ovocie 195 g
18
Hodnotenie 4.1/5, 18 recenzií
17,99 €
(9,23 € / 100 g)
Acetyl L-Karnitín
– 500 mg acetyl-L-karnitínu v jednej kapsule, výživový doplnok
90 kapsúl
15
Hodnotenie 4.9/5, 15 recenzií
11,99 €
(0,13 € / 1 kapsula)
EAA
– dávka 9 esenciálnych aminokyselín v 5 kapsulách, výživový doplnok
150 kapsúl
11
Hodnotenie 4.5/5, 11 recenzií
16,49 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Pupalkový olej
– 1000 mg oleja z pupalky dvojročnej lisovaného za studena, s 90 mg kyseliny gama‑linolénovej, v gélových kapsulách, výživový doplnok
90 kapsúl
9
Hodnotenie 5.0/5, 9 recenzií
13,99 €
(0,16 € / 1 kapsula)
-15 % SALE15
Cyclic Dextrín
– rýchlo vstrebateľné cukry vo forme cluster dextrínu, energia pred, počas aj po vytrvalostnom výkone, nespôsobuje črevné ťažkosti, Výživový doplnok
900 g
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
25,99 €
(2,89 € / 100 g)
Odstraňovač škvŕn
– na oblečenie pred vypraním, na báze prírodného draselného mydla, bez parfumácie a alergénov, šetrný k pokožke i prírode
750 ml
6
Hodnotenie 4.7/5, 6 recenzií
5,99 €
(0,80 € / 100 ml)
Kyselina Alfa‑lipoová
– 500 mg kyseliny alfa‑lipoovej (ALA) v každej kapsule, výživový doplnok
90 kapsúl
3
Hodnotenie 5.0/5, 3 recenzie
14,99 €
(0,17 € / 1 kapsula)
Flavour Drops
– sladidlo prírodného pôvodu zo stévie, bez kalórií, farbív a umelých aróm, nezvyšuje krvný cukor
Toffee nut 50 ml
85
Hodnotenie 4.3/5, 85 recenzií
6,49 €
(12,98 € / 100 ml)
Perkarbonát sodný
– obnovuje jas a belosť oblečenia, ekologicky šetrný, bez parfumácie a chlóru, univerzálny pomocník pri upratovaní
1 000 g
11
Hodnotenie 4.9/5, 11 recenzií
6,99 €
(0,70 € / 100 g)
Šetrný prací gél
– čistí a zmäkčuje všetky typy tkanín, z kokosového mydla bez obsahu alkoholu, pre deti a osoby s citlivou pokožkou
3 000 ml
16
Hodnotenie 4.7/5, 16 recenzií
15,49 €
(0,52 € / 100 ml)
Šetrný prací gél
– čistí a zmäkčuje všetky typy tkanín, z kokosového mydla bez obsahu alkoholu, pre deti a osoby s citlivou pokožkou
1 500 ml
16
Hodnotenie 4.7/5, 16 recenzií
8,99 €
(0,60 € / 100 ml)
Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoko vstrebateľným horčíkom, prispieva k normálnej činnosti svalov a k zníženiu miery únavy a vyčerpania, výživový doplnok
Lesné ovocie 325 g
72
Hodnotenie 4.7/5, 72 recenzií
15,99 €
(4,92 € / 100 g)
Prací gél
– eco, vegan, až 20 pracích dávok, na bielu i farebnú bielizeň
1 000 ml
14
Hodnotenie 4.7/5, 14 recenzií
6,49 €
(0,65 € / 100 ml)
Prací gél na športové oblečenie
– šetrný prípravok na bielu i farebnú športovú bielizeň, až 25 pracích dávok, eco, vegan
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.