– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Tropické ovocie sladené steviol‑glykozidmi 40 g
191
Hodnotenie 4.7/5, 191 recenzií
1,39 €
(3,48 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Pomaranč sladené steviol‑glykozidmi 800 g
99
Hodnotenie 4.5/5, 99 recenzií
13,99 €
(1,75 € / 100 g)
Iónový nápoj
– hypotonický športový nápoj so sacharidmi a elektrolytmi, výživový doplnok
Pomaranč sladené steviol‑glykozidmi 40 g
99
Hodnotenie 4.5/5, 99 recenzií
1,39 €
(3,48 € / 100 g)
Arašidové maslo
– 100 % jemne pražené arašidy, bez pridaného cukru a soli, bohaté na bielkoviny
Chrumkavé arašidy 1 000 g
317
Hodnotenie 4.8/5, 317 recenzií
7,99 €
(0,80 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Bez príchute 1 000 g
62
Hodnotenie 4.3/5, 62 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 1 000 g
125
Hodnotenie 4.4/5, 125 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Jahoda 1 000 g
89
Hodnotenie 4.2/5, 89 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– pomaly vstrebateľný proteín, hustá krémová konzistencia, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 1 000 g
90
Hodnotenie 4.6/5, 90 recenzií
35,99 €
(3,60 € / 100 g)
Ceremoniálna matcha BIO
– ceremoniálna matcha z japonskej Shizuoky, jemne horká umami chuť, z najmladších lístkov prvého jarného zberu
30 g
11
Hodnotenie 4.8/5, 11 recenzií
26,99 €
(89,97 € / 100 g)
Chasen
– bambusová metlička na matchu, na jemné rozmiešanie a krémovú textúru, 80 bambusových hrotov z jedného kusu
1 ks
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
18,99 €
Energy Gel
– zdroj rýchlej energie a elektrolytov, kombinácia 3 rýchlo vstrebateľných BIO sacharidov, pre dlhotrvajúce aktivity nižšej intenzity
Mango 480 g (12 x 40 g)
187
Hodnotenie 4.5/5, 187 recenzií
19,99 €
(4,16 € / 100 g)
Biela quinoa BIO
– príloha s bielkovinami a vysokým obsahom vlákniny
500 g
16
Hodnotenie 4.8/5, 16 recenzií
4,99 €
(1 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda a lieskové oriešky 900 g
128
Hodnotenie 4.5/5, 128 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Čokoláda 900 g
112
Hodnotenie 4.7/5, 112 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Biela čokoláda 900 g
90
Hodnotenie 4.5/5, 90 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Bez príchute 900 g
228
Hodnotenie 4.5/5, 228 recenzií
39,99 €
(4,44 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Vanilka 30 g
135
Hodnotenie 4.7/5, 135 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– viac než 77 % srvátkového koncentrátu, izolátu a kazeínu, efektívny ihneď po tréningu aj pri dlhšom nedostatku bielkovín, sladené steviol‑glykozidmi
Biela čokoláda 30 g
90
Hodnotenie 4.5/5, 90 recenzií
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Čaj na upokojenie
– prírodná zmes 6 byliniek, uvoľňuje telo i myseľ, podporuje trávenie a duševnú pohodu
50 g
22
Hodnotenie 4.9/5, 22 recenzií
3,99 €
(7,98 € / 100 g)
Čaj na sústredenie
– ranný čaj, zmes 5 účinných bylín vrátane mäty, ľubovníka a ženšenu
50 g
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
3,99 €
(7,98 € / 100 g)
Čaj na spanie
– 6 tradičných bylín pre ľahšie zaspávanie, normálny spánok a duševnú pohodu pri strese
50 g
34
Hodnotenie 4.6/5, 34 recenzií
3,69 €
(7,38 € / 100 g)
-11 %
Akcie týždňa
Kuracie prsia v paprikovej omáčke
– šťavnaté kúsky kurčaťa z bezklietkových fariem v ľahkej paprikovej omáčke, bez lepku, bez konzervantov a zahusťovadiel
400 g
7
Hodnotenie 4.6/5, 7 recenzií
7,65 €
Pôvodná cena: 8,69 €
(1,91 € / 100 g)
Minútová ovsená kaša
– super krémová, vysoký obsah vlákniny, 100% prírodná chuť
Jahoda a malina 1 200 g
361
Hodnotenie 4.7/5, 361 recenzií
16,29 €
(1,36 € / 100 g)
-14 %
Akcie týždňa
Opaľovací balzam z hovädzieho loja
– balzam s minerálnym UV filtrom SPF 25, vyživuje a regeneruje, vhodný pre každý typ pleti
60 ml
3
Hodnotenie 4.7/5, 3 recenzie
12,84 €
Pôvodná cena: 14,99 €
(21,40 € / 100 ml)
-11 %
Akcie týždňa
Balzam na pery z hovädzieho loja
– vyživujúci balzam s lojom, aloe a slivkovým olejom pre hebké a hydratované pery
Aloe vera 15 ml
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
6,07 €
Pôvodná cena: 6,89 €
(40,47 € / 100 ml)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & slivka 20 g
53
Hodnotenie 4.9/5, 53 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovocia, bez pridaného cukru a konzervantov, 200 g ovocia na 20 g výrobku
Jablko & marhuľa 20 g
124
Hodnotenie 4.8/5, 124 recenzií
1,39 €
(6,95 € / 100 g)
Betakarotén
– 100% prírodný prekurzor vitamínu A, zo silného mrkvového extraktu, vitamín A prispieva k normálnemu stavu zraku, výživový doplnok
90 kapsúl
9
Hodnotenie 4.9/5, 9 recenzií
9,99 €
(0,11 € / 1 kapsula)
Rooibos čaj BIO
– jemne sladkastá chuť, prirodzene bez kofeínu
80 g
22
Hodnotenie 4.9/5, 22 recenzií
3,99 €
(4,99 € / 100 g)
Harmančekový čaj BIO
– bohatá aróma, podpora relaxácie a normálneho trávenia
50 g
14
Hodnotenie 5.0/5, 14 recenzií
3,69 €
(7,38 € / 100 g)
Earl Grey BIO
– sypaný čierny čaj s olejom z bergamotu
50 g
1
Hodnotenie 5.0/5, 1 recenzia
4,49 €
(8,98 € / 100 g)
Gunpowder zelený čaj BIO
– svieža jemne horkastá chuť z mladých čajových lístkov, prispieva ku koncentrácii a duševnému osvieženiu
50 g
23
Hodnotenie 5.0/5, 23 recenzií
3,49 €
(6,98 € / 100 g)
Iron Goddess Oolong
– výrazná chuť a intenzívna aróma, oxidovaný tradičným spôsobom, sušený na slnku
50 g
10
Hodnotenie 4.8/5, 10 recenzií
5,49 €
(10,98 € / 100 g)
White Monkey zelený čaj
– vyššia trieda zeleného čaju, ovocné a orieškové tóny, s obsahom prospešných látok
50 g
10
Hodnotenie 5.0/5, 10 recenzií
6,49 €
(12,98 € / 100 g)
Čaj na imunitu
– sypaný čaj so zmesou 6 starostlivo vybraných bylín, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu
50 g
12
Hodnotenie 4.9/5, 12 recenzií
3,49 €
(6,98 € / 100 g)
Jazmínový zelený čaj BIO
– sypaný čaj s kvetinovou vôňou, šetrne sušený na slnku
Chun Hao 50 g
28
Hodnotenie 5.0/5, 28 recenzií
4,99 €
(9,98 € / 100 g)
Extrakt z červenej repy
– 100% prírodná forma, štandardizovaný obsah 6 % nitrátov, prekurzor oxidu dusnatého
120 kapsúl
3
Hodnotenie 5.0/5, 3 recenzie
14,49 €
(0,12 € / 1 kapsula)
Sušené droždie
– pre chutné domáce kysnuté pečivo bez emulgátorov a ďalších zbytočností
50 g
27
Hodnotenie 4.9/5, 27 recenzií
2,99 €
(5,98 € / 100 g)
Fruit Moons
– chrumkavé kešu oriešky obalené v ovocnom prášku, zdroj nenasýtených tukov, bez pridaného cukru, soli a konzervantov
Jahoda 100 g
30
Hodnotenie 4.9/5, 30 recenzií
7,99 €
(7,99 € / 100 g)
Magnézium L-Treonát
– revolučná forma so schopnosťou prenikať do mozgu, extra vysoká vstrebateľnosť, značkový Magtein® bez plnidiel, výživový doplnok
90 kapsúl
7
Hodnotenie 5.0/5, 7 recenzií
39,99 €
(0,44 € / 1 kapsula)
Výhodná cena
Akcie týždňa
Black Dragon čierny čaj
– tradičný čierny čaj, jemná chuť s podtónmi ovocia a orechov, nezhorkne ani pri dlhšom lúhovaní
50 g
2
Hodnotenie 5.0/5, 2 recenzie
3,97 €
(7,94 € / 100 g)
Pu-Erh čaj
– sekundárne fermentovaný tmavý čaj, z ručne zbieraných mladých výhonkov a lístkov, zemitá chuť s výraznou arómou
50 g
4
Hodnotenie 3.3/5, 4 recenzie
4,49 €
(8,98 € / 100 g)
Women's Fitted Logotype Tee
– dámske tričko s priliehavým strihom, z bavlny a elastanu, s decentným logom vilgain na hrudi
Black
13,99 €
Sušené mango BIO
– bez pridaného cukru a konzervantov, z ekologického poľnohospodárstva
500 g
42
Hodnotenie 4.6/5, 42 recenzií
11,99 €
(2,40 € / 100 g)
Mandle v čokoláde
– čerstvé a super chrumkavé orechy, poriadna vrstva čokolády, bez leštiacich látok
Mliečna čokoláda v škoricovom prášku 250 g
33
Hodnotenie 4.8/5, 33 recenzií
8,99 €
(3,60 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Banán 1 000 g
1115
Hodnotenie 4.3/5, 1115 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Banán 2 000 g
1115
Hodnotenie 4.3/5, 1115 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Bez príchute 2 000 g
2720
Hodnotenie 4.6/5, 2720 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Jahodový milkshake 2 000 g
1210
Hodnotenie 4.4/5, 1210 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Škoricová rolka 2 000 g
2322
Hodnotenie 4.3/5, 2322 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Doprava zadarmo
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Slaný karamel 2 000 g
2120
Hodnotenie 4.3/5, 2120 recenzií
69,99 €
(3,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Slaný karamel 300 g (10 x 30g)
2120
Hodnotenie 4.3/5, 2120 recenzií
19,99 €
(6,66 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Vanilka 300 g (10 x 30g)
3178
Hodnotenie 4.6/5, 3178 recenzií
19,99 €
(6,66 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– z mlieka kráv kŕmených trávou z udržateľných chovov, sladený steviol‑glykozidmi zo stévie, ultrafiltrovaný pri nízkych teplotách
Čokoláda 300 g (10 x 30g)
2013
Hodnotenie 4.4/5, 2013 recenzií
19,99 €
(6,66 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Jahoda 30 g
208
Hodnotenie 4.5/5, 208 recenzií
2,19 €
Pôvodná cena: 2,49 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Jahoda 1 000 g
165
Hodnotenie 4.5/5, 165 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Škoricové lupienky 1 000 g
566
Hodnotenie 4.5/5, 566 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Panna cotta 1 000 g
187
Hodnotenie 4.3/5, 187 recenzií
39,99 €
(4 € / 100 g)
-12 %
Akcie týždňa
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Panna cotta 30 g
187
Hodnotenie 4.3/5, 187 recenzií
2,19 €
Pôvodná cena: 2,49 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrovaný metódou CFM pri nízkych teplotách, vysoký obsah bielkovín a BCAA, sladený steviol-glykozidmi
Pokojne si vezmite cookie 🍪 - pomáha vám s pohodlnejším nakupovaním tým, že udržuje váš košík plný, pamätá si vaše prihlásenie a zaisťuje hladký priebeh celej cesty.